Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vampire 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Vampire 500

    Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
    Ten treti sloupec mi prijde naprosto nesmyslny, protoze ty testovane funkce nezavisi pouze na hrubem vykonu procesoru...
    Presne tak, vacsinu testovanych funkcii ma na starosti BLITTER, ktory je vo vsetkych Amigach rovnaky (pomaly) a vykon CPU na to nema (vyrazny) vplyv.
    Keby tam bol este jeden stlpec z A500 OCS tak predpokladam ze by tam velke zmeny oproti A4000 AGA neboli.
    Ale z vysledkov je jasne, ze Vampire to stiha emulovat hravo... Co sa tyka 8,9,10, to musia mat len nejaky bug v emulacii..
    Naposledy upravil DJM; 16.05.2017, 13:03:09.
    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

    Komentovat


      O: Vampire 500

      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      Vampire je mozna nejvetsi pecka za dob Amigy. Tak trochu je to k nicemu, protoze co s tim, ale je to pecka.
      zatim asi ano, nicmene Vampire pomalu ale jiste po dlouhe dobe zveda pocet projektu pro 68k ve vyvoji, takze se v nejblizsi dobe objevi vic veci, ktere budou zajimave...

      Komentovat


        O: Vampire 500

        Řekl bych k tou ještě tolik. Dokud byla klasická Amiga limitována a defakto výkonově uzavřená, tak se i vývoj SW tak nějak zastavil do mezí 060/50 (eventuelně 060/66). Bohužel doba jak jde dál, věci zastarávají a ty nové (třeba modernější browser) už prostě na 68k Amize nebyly realizovatelné. Vampír 68 výkon posouvá a otvírá nové možnosti. Musíme si ale ještě nějakou chvíli počkat než bude stav roven ideálu. Vývojáři jedou dvě paralely:

        1. Přibližují se ke 100% kompatibilitě 68k (68060) při násobně vyšším výkonu a frekvenci
        2. Přidávají nové prvky (RTG,+AGA emulace+AHI přes HDMI, FastIDE, ...)

        Já doufám, že toto přiláká zpět SW vývojáře a Aminet bude v budoucnu opět den co den plný novinek a my nebudeme stíhat zkoušet a testovat.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          O: Vampire 500

          ADAPTER PRO CDTV - VAMPIRE 500


          Zdarec, bral bych adapter pro CDTV 2 ks, nechtěl by taky někdo další?? Jsem netušil, že taky bude k dispozici, nebo má někdo nějaký info????


          Bude to rovnou osazený, nebo každej sám doma? To by asi nebylo jednoduchý co?

          Komentovat


            O: Vampire 500

            Amigakit bude prodávat Vampiry:
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Vampire 500

              Super, tak já ještě svou kartu nedostal (2 měsíce od zaplacení) a oni už zásobí Amigakit...

              Komentovat


                O: Vampire 500

                No já navím vidím jeden znepokojivý fakt. Cena zůstala stejná. Ale měna je jiná...
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  O: Vampire 500

                  No v éčkách je to 344,99

                  AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.


                  Se nediv, taky chtějí něco trhnout... smile))


                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  No já navím vidím jeden znepokojivý fakt. Cena zůstala stejná. Ale měna je jiná...

                  Komentovat


                    O: Vampire 500

                    Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                    Super, tak já ještě svou kartu nedostal (2 měsíce od zaplacení) a oni už zásobí Amigakit...
                    majsta se tam vyjádřil v duchu že i amigakit musel na svoje karty čekat, jako každý jiný.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      O: Vampire 500

                      Tak amigakit asi má peněz dost, aby si předplatil více kusů... škoda, jako odběratel jednoho kusu si asi budu muset počkat.

                      Komentovat


                        O: Vampire 500

                        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                        Tak amigakit asi má peněz dost, aby si předplatil více kusů... škoda, jako odběratel jednoho kusu si asi budu muset počkat.
                        Obdivujem tvoj kľud a rozvahu. Samozrejme, že ti neostáva nič iné ako čakať, ale je nutné si uvedomiť, že to nemá nič spoločné s dobrými mravmi firmy. A v ich prípade sa nedá hovoriť ani o začiatočníckej chybe. Proste nezvládnutá a diletantská produkcia. Keby to bola čiastka nejakých 50€ ako záloha, tak to ešte rešpektujem, ale predpokladám, že si vysolil plnú cenu karty...
                        A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                        Komentovat


                          O: Vampire 500

                          Ano, ale s 2 měsíční dodací lhůtou jsem souhlasil (jinak by moji kartu dostal někdo jiný) a počítal s ní. Snad se to díky dodávkám pro amigakit o moc víc neprotáhne... teoreticky mají čas ještě do konce týdne .

                          Komentovat


                            O: Vampire 500

                            Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                            Ano, ale s 2 měsíční dodací lhůtou jsem souhlasil (jinak by moji kartu dostal někdo jiný) a počítal s ní. Snad se to díky dodávkám pro amigakit o moc víc neprotáhne... teoreticky mají čas ještě do konce týdne .
                            No tak v tom prípade strihám meter s tebou... Ale sledujem, že teba už vojna asi nezastihla, tak neviem či mi rozumieš?
                            A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                            Komentovat


                              O: Vampire 500

                              Někteří na Vampíra 600 čekali déle než rok od zaplacení...
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                O: Vampire 500

                                Pozor, oni píší že je to jinak (Grond je člen týmu, dělá testy). Nikdo si kartu nepředplatil, ani Amigakit. Všichni jen potvrdili zájem a dostali pak výzvu k platbě jakmile byla jejich karta hotová. Proč ale nemáš kartu 2 měsíce od zaplacení, když byla údajně připravená pro každého kdo dostal výzvu, nevím.
                                Naposledy upravil Predseda; 29.05.2017, 13:37:38.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X