Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Predam Amiga 1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Predam Amiga 1200

    Predam Amigu 1200 z CF a HDD v toweri pozrite si moje prispevky a dozviete sa viac https://www.amigaportal.cz/node/3476 klavesnicu sa mi nepodarilo opravit cenu uz necham na vas najlepsia ponuka ju dostane ponuky posielat do konca mesiaca jun.Pripade nejasnosti kontaktovat.

    #2
    O: Predam Amiga 1200

    Ahoj,

    Rozhodl jsi se ji teda prodat, podarilo se Ti to vsechno rozbehnout ? (v jakem stavu teda je ?)

    A jakou predstavu mas o cene, hod aspon nejaky zaklad ?

    S pozdravem Libor, take z vychodu

    Komentovat


      #3
      O: Predam Amiga 1200

      OT: Hezká ikonka, taky hraješ Monster Huntera?
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: Predam Amiga 1200

        nn, je pekna, jsem na fantasy, hold drak je drak, tak jsem ji tam strcil

        Komentovat


          #5
          O: Predam Amiga 1200

          Mně to spíš připomíná Rexe z Jurassic parku teda.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Predam Amiga 1200

            Ahoj skus ponuknut nejaku cenu nech sa od niecoho odrazime. Amiga funguje pri predaji dam aj viac foto ake chcete len ta klavesnica nefunguje ale viem kde je chyba je v paskovych vodicov vo vnutri klavesnice nekedy nejake klavesy funguju niekedy nie podla toho aky spoj tam je.Mam aj myski knihy diskety som prvy majitel.

            Komentovat


              #7
              O: Predam Amiga 1200

              Mě by spíš zajímalo, v jakém stavu je case té klávesnice. Je hodně rozkuchaný? Já bych jí v případě koupě chtěl postavit zpět do desktopu. Fotka by bodla. Na nabídku ceny máme tedy čas do konce týdne?

              Komentovat


                #8
                O: Predam Amiga 1200

                Jestli jsem to správně pochopil, tak je z toho "šrotu" reálně použitelná jen deska a možná plastovej kryt s klávesnicí (netuším, co je uvnitř).
                Desku jsem zrovna nedávno podědil po Exovi za 2100 Kč
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #9
                  O: Predam Amiga 1200

                  Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                  Mě by spíš zajímalo, v jakém stavu je case té klávesnice. Je hodně rozkuchaný? Já bych jí v případě koupě chtěl postavit zpět do desktopu. Fotka by bodla. Na nabídku ceny máme tedy čas do konce týdne?
                  Plast klavesnice si myslim je komplet asi tam nic nechyba tu su nejake fotky zmojho dalsieho prispevku https://www.amigaportal.cz/node/3473

                  Komentovat


                    #10
                    O: Predam Amiga 1200

                    Fotka zadní a levé strany casu (klávesnice) by pomohla. Samotnou klaviaturu tedy použít nejde páč je pro A500. Máš původní disketovou mechaniku?

                    Komentovat


                      #11
                      O: Predam Amiga 1200

                      Jeste otazka, je mi jasne ze case je puvodne z PC, ale z obrazku mas zakl.desku v case jen tak postavenou, neni nijak uchycena ?
                      Jaka je revize desky A1200 ?

                      A ohledne ceny, 10k Ti tu psat nebudu. Zacneme treba na 1,5k

                      Komentovat


                        #12
                        O: Predam Amiga 1200

                        Tak tu su fotky case klavesnice Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0574.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 55,1 KB
ID: 108839Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0576.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 25,9 KB
ID: 108840Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0577.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 72,7 KB
ID: 108841Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0578.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 61,4 KB
ID: 108842Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0579.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 68,0 KB
ID: 108843Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0580.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 60,2 KB
ID: 108844Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0581.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 38,5 KB
ID: 108845Case by mala byt komplet len na posledej foto vidno ze su tam dole opilovane styri cudliky asi preto aby tam pasovala ta klavesnica z A500.
                        Disketovka original by mala byt v hornej pozici Tower.Revizia je A1200 REV 2B, Kiickstart 1992 V3.0 39.106
                        A plosny spoj v toweri je samozrejme upevneni aby sa nehybal a nieco nevyskratoval.
                        Pripade nejasnosti pytat sa.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Predam Amiga 1200

                          OT:
                          1.....2.....3.....4.....5...... ok
                          Naposledy upravil Lisiak; 09.06.2016, 19:31:43.
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #14
                            O: Predam Amiga 1200

                            Tak co Ty na to, myslim cenu, nic jsi nepisnul, tak asi cekas vice ?

                            Komentovat


                              #15
                              O: Predam Amiga 1200

                              Autorem citovaného textu je volky Přejít na původní příspěvek
                              Predam Amigu 1200 z CF a HDD v toweri pozrite si moje prispevky a dozviete sa viac http://www.amigamortal.cz/forum/showthread.php?t=6343 klavesnicu sa mi nepodarilo opravit cenu uz necham na vas najlepsia ponuka ju dostane ponuky posielat do konca mesiaca jun.Pripade nejasnosti kontaktovat.
                              Spíš čeká na konec června a pak vyhodnotí nabídky.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X