Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Koupe z Polskeho Aukra ?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupe z Polskeho Aukra ?

    Ahoj,

    Nemate nekdo zkusenosti s koupe veci z Polskeko Allegro (Aukro) ?
    Maji tam obrovske mnozstvi nabidek kolem Amigy za celkem dobre ceny, ne jak na nasem Aukru sem tam neco.
    Takze nejake postrehy, co muzu cekat, na co si dat pozor, apd.

    Jeste jedna vec, kdyz ma prodejce napsane u nabidek (Nesouhlasim s prodejem lidem z Aukra.cz a Aukra.ua ), chapu to dobre, ze nam by to neprodali a mam smolika ? (nebo je to jinak mysleno)

    Diky za odpovedi

    #2
    O: Koupe z Polskeho Aukra ?

    Já jsem z Allegra občas něco kupoval a vždy byl prodejce po dotazu ochoten poslat do ČR. Nevýhoda je platba přes bankovní účet,protože třeba ČSOB si účtuje
    za platbu do zahraničí "krásných" 250,-. Takže jsem tak kupoval pouze dražší/raritnější věci,které nebyly na eBay nebo někde v ČR.
    A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

    Komentovat


      #3
      O: Koupe z Polskeho Aukra ?

      Ja tam par veci kupoval, ale dopredu sem se s prodejcem domluvil, jinak bych se do toho urcite nepoustel.

      Komentovat


        #4
        O: Koupe z Polskeho Aukra ?

        jj, Taky jsem kdysi kupoval. Největší problém je poslat peníze, protože poláci jsou trochu zaostalí a posílat peníze je rizikové, a přes banku je to drahé... Cena za poštovné z PL taky není zrovna nízká...

        Komentovat


          #5
          O: Koupe z Polskeho Aukra ?

          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
          Ja tam par veci kupoval, ale dopredu sem se s prodejcem domluvil, jinak bych se do toho urcite nepoustel.
          Jak psal Doda,i když maj napsáno,že to pošle do Čr nebo třeba,že to neodešle do Čr,tak se snima dá domluvit do předu,že to pošle do Čr,hlavně zjistit platbu předem,jinak jsem kupoval taky nějaký věci na allegru,ale někteří mají i PayPal,v tom případě je to dobrý,jinak platba do Pl banky je drahá(jednou jsem taky posílal prachy přes Českou Spořitelnu a naúčtovali mě 200kč),přes paypal to je prostě o dost levnější,jinak jsem neměl žádný problém s Polákama,že by mě něco nepřišlo.
          Amiga je nejlepší...

          Komentovat


            #6
            O: Koupe z Polskeho Aukra ?

            Dekuji Vsem za odpovedi a rady,
            ono to stejne nebude asi jednoduche. Maji tam treba tedka na prodej 2ks paradnich Amig 2000 + karty v prodeji zvlast. Psal jsem prodejci ( ten ma prave napsane ze neposila do CR), ale zadna odpoved. Nez se ozve, jestli se ozve, tak uz to bude vse drive pryc.


            Autorem citovaného textu je krtek11 Přejít na původní příspěvek
            Jak psal Doda,i když maj napsáno,že to pošle do Čr nebo třeba,že to neodešle do Čr,tak se snima dá domluvit do předu,že to pošle do Čr,hlavně zjistit platbu předem,jinak jsem kupoval taky nějaký věci na allegru,ale někteří mají i PayPal,v tom případě je to dobrý,jinak platba do Pl banky je drahá(jednou jsem taky posílal prachy přes Českou Spořitelnu a naúčtovali mě 200kč),přes paypal to je prostě o dost levnější,jinak jsem neměl žádný problém s Polákama,že by mě něco nepřišlo.

            Komentovat


              #7
              O: Koupe z Polskeho Aukra ?

              Autorem citovaného textu je Angelou Přejít na původní příspěvek
              Dekuji Vsem za odpovedi a rady,
              ono to stejne nebude asi jednoduche. Maji tam treba tedka na prodej 2ks paradnich Amig 2000 + karty v prodeji zvlast. Psal jsem prodejci ( ten ma prave napsane ze neposila do CR), ale zadna odpoved. Nez se ozve, jestli se ozve, tak uz to bude vse drive pryc.
              Asi to neposilani mysli vazne a nema o to zajem, to proste tak je.

              Komentovat


                #8
                O: Koupe z Polskeho Aukra ?

                A nemeli by se takovi lide zalovat , dyt omezuje Amigackou komunitu jan na Polish

                Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                Asi to neposilani mysli vazne a nema o to zajem, to proste tak je.

                Komentovat


                  #9
                  O: Koupe z Polskeho Aukra ?

                  to už je pak jednodušší vyhlídnou, vyhrát a přijet si pro to osobně, pokud to není daleko od hranic, protože ty jejich silnice...

                  Komentovat


                    #10
                    O: Koupe z Polskeho Aukra ?

                    Autorem citovaného textu je Kachna Obecna Přejít na původní příspěvek
                    to už je pak jednodušší vyhlídnou, vyhrát a přijet si pro to osobně, pokud to není daleko od hranic, protože ty jejich silnice...
                    Bohužel,takhle to nejde. Pokud prodejce nenastaví možnost prodeje do zahraničí,tak ti na tu aukci ani nepůjde přihodit.
                    A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                    Komentovat


                      #11
                      O: Koupe z Polskeho Aukra ?

                      Na polskem Aukru nakupuji bezne asi 3 roky a platim ceskou kartou.

                      Zbozi si nechavam posilat na polskou postu, kterou mam asi 15km.


                      Nakupuju tam jak Amiga/computer tak auto veci.

                      Zkusenost zatim 100% bezproblemova.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X