Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ostatní Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

    Můžete podpořit vznik nové Amiga knihy od Chrise Wilkinse - The story of the Commodore Amiga in pixels. Mám od něj knihy všechny jeho knihy a je to zajímavé čtení. Co mi vadí na tištěné knize jsou screenshoty, které jsou přeťaty vazbou knihy, takže obrázek nevidíte celý. Zatím je to po spoustě Amiga knih první, kde bude velká spousta minirecenzí Amiga her. Osobně jsem tento projekt na kickstarteru podpořil.
    I love Amiga

    #2
    O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

    No je to tam a do konce je 28 dní.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

      Dorazila mi fyzická kniha a musím říct, že se mi líbí. Je tam zajímavé vyprávění lidí kolem Amigy a spousta minirecenzí her. Nechybí Project-X, Agony, Chaos Engine, Turrican II atd. K dipsozici je i elektronická pdf verze knihy.
      The book is 296 pages in length, and just like the Commodore 64 book, and comes in two flavours - paperback and hardback. The paperback has a thick, high-quality cover, with the Tutankhamun embossed and spot varnished; the hardback has a matt finish with spot varnish on the Tutankhamun image.     
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

        Dneska je ta kniha v PDF v akci. Stojí za to ji pořídit v elektronické verzi?

        Komentovat


          #5
          O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

          Ale Springy, za těch 30 KČ to určitě stojí, i j už ji mám, a jdu se učit anglicky.
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #6
            O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

            Díky za info, koupeno, těšim se
            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

            Komentovat


              #7
              O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

              Taky už mám staženo, časem se k tomusnad dostanu.

              Komentovat


                #8
                O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                za tu cenu neni co riesit, jedno pivo obetujem...
                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                Komentovat


                  #9
                  O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                  Už to čtu, vypadá to slibně
                  Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                  Komentovat


                    #10
                    O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                    díky moc za zpozornění. Už mi domů dorazila

                    Komentovat


                      #11
                      O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                      Ja mam radsej realnu knihu. Povodne som chcel kupit hardback, ale kedze teraz paperback je skoro o polovicu lacnejsi, tak nie je nad cim rozmyslat. Objednane.
                      A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                      Komentovat


                        #12
                        O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                        já to právě nevydržel a koupil jsem hardback

                        Komentovat


                          #13
                          O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                          napodobne. pred 2 dny, zatim se bohuzel ta objednavka nehla
                          Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                            Ja som tiež nevydržal a objednal som softback + PDF, vyzerá to výborne. [emoji6]
                            Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                            Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                            E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                            Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                            AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                            Komentovat


                              #15
                              O: Kniha - The story of the Commodore Amiga in pixels

                              Mne sa uz objednavka nehybe tyzden. Pisu len, ze objednavka je potvrdena a nic viac. Ked som bral knizku z bitmapbook.co.uk, tak pomaly na druhy den to balili a posielali.
                              A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X