Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AROS 2016 Survey

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AROS 2016 Survey

    Uzivatel deadwood hleda zpetnou vazbu od uzivatelu AROS (co timto OS vlastne delaji...). Pouzivate-li AROS, zkuste mu na nekolik otazek kratce odpovedet:

    Thread na AmigaWorld.net:


    Thread na Aros-Exec.org:


    Nebo odpovezte zde a ja mu to preposlu (a pripadne prelozim ). Diky.

    #2
    O: AROS 2016 Survey

    Nerikejte, ze jsem jediny uzivatel AROSu v CR a na Slovensku...

    Komentovat


      #3
      O: AROS 2016 Survey

      Nejsi, já jsem dost velký nadšenec do AROSu. A dokonce s posledním OWB jsem byl spokojenějším uživatelem...ALE...
      musím přiznat že poslední rok, mě AROS, jak to správně pojmenovat. Né AROS jako systém, ale jeho vývoj otrávil. Větev ABI V0 má stále dost chyb, jenže veškeré síly se věnují dalšímu levlu a to ABI V1. Občas se dokonce v ABIv1 opraví chyba která je obsažena i v V0, ale rovnou se napíše že to nikdo back portovat nebude. A tak ABIV0 větev leží ve svém katatonickém stavu a díky chybám omezuje vývoj nového software. Pěkný příklad je Mapparium od ALB42, kdy je pro aros verzi vypnuta podpora AREXX scriptu, protože stále není dotažený do konce. A se složitostí sofrware se tyto omezení nasčítají a nakonec to pro AROS ani nevyjde, protože nikoho nebaví vydávat polovičaté věci.
      No a větev ABIv1 je stále jen hračka pro vývojáře, pro ni software není. Paradoxně jediná vyjímka je 68K verze, která může spouštět AOS programy.
      Naposledy upravil bigmac; 18.06.2016, 20:28:44.
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X