Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lemonade

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lemonade

    Chtěl bych - pro ty, co ho ještě neznají - upozornit na projekt Kima Lemona a Roberta Gardinera Lemonade. Je to frontend k WinUAE, s přednastavenými konfiguracemi pro jednotlivé hry. Stačí vám pak jenom vybrat hru ze seznamu, kde je včetně všech dat a screenshotů a klepnout na Play. Nic víc.

    Byl jsem jeden z alfa a betatesterů a v současný době to chodí velice stabilně a pohodlně. Podmínkou pro plnohodnotnou práci je nějaké připojení k netu, ale i v offline verzi to jede skvěle, jenom pak nemůžete využít některých vymožeností.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Chlapi z EAB teď páchají takový frontend který by byl použitelný i na reálných strojích, včetně CD32 a pod, na to se strašně těším. I když zammlerova iGame je taky skvělá.
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Podle celkem dlouhodobého stavu na Lemonu se asi novější verze nepřipravují, nebo se pletu?
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Lemonade je mrtvá, projekt byl zrušen
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Sakra, to je docela škoda...

          Komentovat


            #6
            Jak už to bývá - je v tom ženská.

            A teď už i dítě.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              No, hlavně že né chlast...

              Třeba se k tomu časem vrátí ( ženská omrzí, z rostomilého drobečka vyroste drzej smrad...)

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                No, hlavně že né chlast...

                Třeba se k tomu časem vrátí ( ženská omrzí, z rostomilého drobečka vyroste drzej smrad...)
                amiga je vecna

                Komentovat


                  #9
                  no mám dojem, že rodina je definitivním zabijákem veškerých koníčků spojených s Amigou (čest výjimkám)... stroj pak končí na půdě, kde čeká na důchodový věk majitele a doufá, že se ještě rozeběhne...

                  Komentovat


                    #10
                    Kupříkladu mě potkalo takové štěstí s tím,že mě Moje Drahá Polovička podněcuje v čemkoliv,co se týče Výpočetní techniky a o Amidze nemluvě.Přichází s postupem času na to,že Amiga je vskutku Fajn Mašinka. Tudíž Já v tomto směru jaksi se nemusím obávat,že Amiga skončí na půdě,a navíc My v paneláku půdy nemáme!

                    Komentovat


                      #11
                      pozor, pro některé lidi je půda ekvivalentem kontejneru, jen s tím rozdílem, že půda je ještě jakousi mezicestou mezi domovem a smeťákem... odkládají se tam určité věci, které už nepotřebujeme, sice si myslíme, že jednou se na ně ještě čas najde, ale nakonec se stejně odvážejí na korbě Avie při vyklízení...
                      tak aby to znanáhla polovička nevzala hopem a se slovy "ten krám tu stejně překážel, ale hele jak se tam vyjímá ta nová pokojovka!" se Amiga neocitla právě v tom kontejneru

                      Komentovat


                        #12
                        Mám to chápat tak,že se zde pokoušíš všem nastínit nějakoutu humornou story,která Tě někdy v životě potkala?Pokud je to tak-šup sem s tím,člověka to občas i potěší,když slyší vo neštěstí,Haha!

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                          Jak už to bývá - je v tom ženská.

                          A teď už i dítě.
                          Takže přesně jako u tebe?
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            2 EXA: já nic nenastiňuju, já to přímo říkám Věřím tomu, že moje drahá polovička by při první příležitosti něco takového provedla. Ale teď si našla zalíbení v Macích, tak se jí snažím vysvětlit, že tak jak se jí líbí Mac, mě zase Amiga... Samozřejmě, že padají argumenty, jakože ona má jen jednoho a já tolik harampádí... A jestli je teda doma ještě potřeba to PC (které pravda už funguje jen jako media center), atd.
                            Na druhou stranu sleduji obdobný tlak od rodičů, co jsem se odstěhoval. Nechal jsem tam některé počítače a pravidelně, když přivezou k nám do ulice kontejner, jsem dotazován, zda něco z toho nechci vyhodit, když už se to tam tolik let válí bez zájmu. Mám takovýho blbýho tucha, že jednou se už nezeptaj... Přitom to nikomu nepřekáží a ani na očích to neni.

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                              Takže přesně jako u tebe?
                              No, já Amigu používám denně, ještě to není tak zlý.

                              Misticu, to je podivný fenomén - rodiče maj prostě nutkání se zbavovat veškerýho tvýho majetku, kterej po tobě doma zbyl, ač tam ničemu nevadí. Znám pár případů, kdy takhle vyletěly do kontejneru A600, CD32, Sinclairy, ale i různý starý (a cenný) hračky a tak dále. Nevím co je k tomu vede, je to podivné. Mě už se taky vyptávají, kdy si odvezu (zde doplň, pokaždé něco jiného), přitom žijou sami v 3+1 a moje krámy tam ničemu nevadí, kdežto já jsem ve třech ve 2+kk a skutečně decimetr krychlový je pro mě cenný.

                              Všechny Amigy mám naštěstí u sebe, ale třeba vláčky jsou pořád u rodičů.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X