Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

chybejici pin na konektoru radice HDD na zakladni desce A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    chybejici pin na konektoru radice HDD na zakladni desce A1200

    Ahoj,
    muzete mi poradit. Na zakladni desce A1200 mi chybi pin na radici HDD. Je to pin treti zvrchu na prave strane od od modulatoru, Doted se Amiga chovala bez problemu, tak jsem tomu neprikladal duraz. Ale nedari se mi zprovoznit dvd-romku pres 4xEIDE (zkouselo se instalovat soft k tomuto radici i IDEfix97). Tak by mne zajimalo jestli tam ten pin ma nejaky vliv, nebo k cemu tam je.

    Dekuji za rady

    #2
    O: chybejici pin na konektoru radice HDD na zakladni desce A1200

    Mně takhle taky chyběl pin a fungovalo to. Instaloval jsem v té době systém na nekompatibilní CF kartu, takže jsem pořád experimentoval a vytahoval a zastrkoval kablík do patice. Časem jich začalo chybět víc a pak už mi HDD nefungoval.

    Nech si to tam každopádně připájet, pro zkušenýho elektronika je to brnkačka. Při tom pájení odhalil ještě asi další tři, co byly před upadnutím. Dělal jich asi deset a měl to tak za hoďku. Nejsou sice už tak hezký, ale drží fest
    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

    Komentovat


      #3
      O: chybejici pin na konektoru radice HDD na zakladni desce A1200

      Jestli jsem spravne pochopil ze tomje pin 39, tak to je hdd led. Maximalne ti nebude blikat ledka. Napajet ho tam je trivialni operace.

      Komentovat


        #4
        O: chybejici pin na konektoru radice HDD na zakladni desce A1200

        to bude pravdepodobne ono, vsiml jsem si ze ted mi blika HDD.
        Takze nastesti nic duleziteho. Diky



        Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
        Jestli jsem spravne pochopil ze tomje pin 39, tak to je hdd led. Maximalne ti nebude blikat ledka. Napajet ho tam je trivialni operace.

        Komentovat


          #5
          O: chybejici pin na konektoru radice HDD na zakladni desce A1200

          Jinak já s tím EIDE4x měl stejný problém, patrně způsobený vadným GALem nebo co je ten hranatej kýhočert. Teď je u velkovezíra na opravě, tak se uvidí, zda bude ještě někdy pufrovat.

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X