Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

I hired some guns to finish off my CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    I hired some guns to finish off my CD32

    Tak schválně, kdo dá první dohromady informaci, o co tady vlastně jde

    http://www.retrovideogamer.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=496:r vg-interviews-steve-hammond&catid=91&Itemid=160


    malá šance, ale přesto nezbývá než doufat

    #2
    O: I hired some guns to finish off my CD32

    Welcome to the UK and Europe's number one retro games community! Home of classic game reviews, interviews, book reviews, guides. Includes: NeoGeo, Atari, SEGA, Nintendo, Amiga, Commodore, ColecoVision, IntelliVision, ZX Spectrum and much more..


    Reporter:
    Do you have any code or graphics from unfinished games lying around in your collection?

    Steve Hammond:

    Mostly it’s graphics and photos from those days, quite a few design and proposal documents for games which didn’t get much further than that. On the other hand I have the complete source code and assets for an unfinished version of Hired Guns for the Amiga CD32. It was basically a rescue attempt. Scott Johnston, who was writing it, no longer had an Amiga and so he sent the hard drive to me so that I could take a back up and ensure that it wasn’t lost forever. I’d love to release it if I was allowed to. If you have any contacts within Sony - who I think own the IP - then please let me know…
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: I hired some guns to finish off my CD32

      Já mám zase slíbené interview od hlavního grafika HG, dávám do kupy otázky.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        O: I hired some guns to finish off my CD32

        Dotaz č. 1 - kolik barev bylo v plánu pro CD32?
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: I hired some guns to finish off my CD32

          Dotaz č. 2 - jak jste plánovali využít unikátního čipu AKIKO?
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: I hired some guns to finish off my CD32

            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
            Dotaz č. 2 - jak jste plánovali využít unikátního čipu AKIKO?
            prvni otazka super i kdyz predpokladam, ze grafika bude vylepsena tak jak bylo planovano v nevydane a posleze asi navzdy ztracene AGA verzi.

            otazka c.2 nema smysl. AKIKO neni vubec nicim unikatni, je to jen CD kontroler a pote umi jeste chunky to planar konverzi, coz je vec, kterou tato hra zalozena na bitmapove grafice nepotrebuje...

            Komentovat


              #7
              O: I hired some guns to finish off my CD32

              3) Je neco co jste planovali, ale pak se to tam nedostalo, protoze nejake technicke limity, malo pameti, disket, pomale.....
              4) Ten banan sakra fakt nema dalsi naboje ?

              Komentovat


                #8
                O: I hired some guns to finish off my CD32

                Hele, psal mi že je grafik, jenom kreslil. Zeptám se ho, ale nečekám odpovědi.
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  O: I hired some guns to finish off my CD32

                  5) Kolik tehdy mel jejich team lidi.

                  Komentovat


                    #10
                    O: I hired some guns to finish off my CD32

                    Otázky 1, 3, 4 zapracuju. 2 podle mě nedává moc smysl, na 5 je odpověď v manuálu / credits. Celkem mám teď 13 otázek. Primárně je interview určeno pro Lemonamiga.com, když bude potřeba, přeložím ho do češtiny i pro AM.
                    Naposledy upravil Predseda; 24.08.2016, 11:55:34.
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #11
                      O: I hired some guns to finish off my CD32

                      6) Mozna jeste jestli meli atelier/studio/kancelare, nebo to patlali doma, respketive jak to tam treba vypadalo. Vim ze Pinball delali borci doma a posilali si to modemem, nebo tak neco.

                      Komentovat


                        #12
                        O: I hired some guns to finish off my CD32

                        jo, dobrý nápad
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #13
                          O: I hired some guns to finish off my CD32

                          Tak to mám pohromadě, Graeme mi poslal úžasné odpovědi. Dám to sem jakmile to přeložím.
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X