Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hexen II: Hammer of Thyrion

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ostatní Hexen II: Hammer of Thyrion

    Po nekolika letech vyvoje(portovani) tu mame Hexen II pro 68k Amigy, MorphOS a AROS.

    Je treba brat v uvahu, ze tato hra ma narocnosti na vykon blize ke Quake II nez Quake, takze to bude chtit vykonny hardware...
    Podporovano je spousta technologii - AGA, RTG, Warp3D, software rendering...

    Pro majitele Vampire karet bude tato hra zajimava az ve chvili, kdy bude konecne do jadra pridano funkcni FPU...

    Hammer of Thyrion, Linux source port of Hexen 2, Hexen2 for Linux, Hexen2 for BSD, Hexen2 for Mac OS X, Hexen II for Linux, HexenWorld

    #2
    O: Hexen II: Hammer of Thyrion

    Chybí mi tam WarpOS, na 060 to bude jistě nehratelné. Večer prubnu.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Hexen II: Hammer of Thyrion

      Čistě herní postřeh - Hexen 2 byl ve své době vynikající hrou, předstihl svého předchůdce o mnoho koňských délek a předvedl nelineární průchod levely skrz hub, který se od té doby opakuje v mnoha dalších žánrech. Vynikající počin!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: Hexen II: Hammer of Thyrion

        Presne ako pise jack-3d, idealna by bola WarpOS+Warp3D verzia. Kazdopadne daj vediet ako to ide na 060, ja sa k tomu dostanem az za tyzden...
        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

        Komentovat


          #5
          O: Hexen II: Hammer of Thyrion

          SW rendering na 060/50 jede 3,6 FPS ;o)

          GL mi nechce najet (Hexen startuje, otevře si obrazovku, načítá nějaké midi a pak to skčí do WB že to čeká na diskovou aktivitu a konec).
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: Hexen II: Hammer of Thyrion

            Ještě to pak zkusím na druhé Amize s Voodoo kartou. Akcelerovaný Quake 2 jede kolem 8 FPS, očekávám, že tohle by se akcelerovaně mohlo hýbak nějak podobně. Každopádně pod 060 je to nehratelné, WarpOS nebo nic.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: Hexen II: Hammer of Thyrion

              No jo, tak v tom pripade doporucuji serii Catacomb 3D a jeji nasledovniky... To je spis takovej Wolf, ten ti pojede plynule

              porty zde: https://eab.abime.net/showthread.php?t=83778

              Komentovat


                #8
                O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                Nebo zkuste PC, tam to taky celkem šlape.. i po všech těch letech
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #9
                  O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                  Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                  Nebo zkuste PC, tam to taky celkem šlape.. i po všech těch letech
                  Ale FUJ!!!!!
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #10
                    O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                    Nebo zkuste PC, tam to taky celkem šlape.. i po všech těch letech
                    Hmmm, ale to není vůbec vono. To máš podobný jako zajet určitou silniční trať s Mustangem ze šedesátých let (čtyřstupňovej manuál, burácející V8 ) a dnešní dejmetomu Octavia MK3 TDI v automatu. Škodovka bude v cíli rychleji, ve škodovce se pojede pohodlněji, spotřeba bude násobně nižší, ale co FUN FACTOR?
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                      A co třeba brutální krpál, kterej prostě v tý 120ce ani na jedničku nevyjedeš kdyby ses posral, ale golf jí tak ňák v klidu a na dvojku zvládne. Uplyne 20 let, ty si pořád pipláš 120ku a hurá, konečně to na tu jedničku přechroustáš až na vrchol! Jasně, pasátem ani nemusíš podřazovat, ale FUN FACTOR je FUN FACTOR.

                      A já mám taky 120ku, ne tak vytuněnou, ale pořád krásnou, a spokojim se s tím, že v ní cejtím už při 60ce rychlost a požitek z jízdy, miluju tu vůni benzínu a oleje a navíc se s tím zadním náhonem dají dělat luxusní věci na sněhu
                      Naposledy upravil kunilingus; 18.08.2016, 11:27:39.
                      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                      Komentovat


                        #12
                        O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                        Argumentoval jsem ti na návrh použít PC. Tvůj příměr mi k tomu moc nepasuje, protože 120ka byla vždycky slaboučké auto a i ve své době vzniku zrovna netrhala asfalt. Kdežto já srovnal Amigu s Mustangem, jelikož v době svého vzniku šlo o u obou o mistrovský kus, který neměl obdoby. Ovšem dneska Mustanga na okruhu porazí i kdejaká Kia nebo Hjundé... Každý zapálený automobilový fanda by se však stejně 1000x raději projel v tom Mustangu.

                        => Zahrát si hry na Amize je prostě úplně jinej pocit, než na PeCi...

                        Zpátky k tématu... Na sousedním fóru (EAB) autor dal nějaké tipy jak rozjet GL verzi, tak to večer zkusím. Jiný týpek taky rozjel pouze 68k RTG verzi a na 060/75 mu jede 5 FPS.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                          Každopádně díky, žeš mi vysvětlil rozdíl mezi pocitem amiga vs PC, já to neznám, proto jsem taky zaregistrovanej na amiga fóru a ne na PC fóru.. já tu dobu dokonce kompletně zažil, zažil jsem nakupování her od pirátů různých kvalit (jednou jsem dokonce kvůli jednomu musel na PČR), zažil jsem vybírání her podle recenzí v novém výtisku Excaliburu (daleko předtím, než se rozdělil na Ex. a Level a než vzniklo Score), zažil jsem vůni nových disket plných her, zažil jsem i všechny ty hádky a dohady už od dob ZX spectra, takže ZX vs C64 vs Sharp, C16 vs C64, C64 vs Atari800XE, 8bit vs 16bit, Amiga vs PC... u všeho jsem od mala byl. Miluju amigu a mám na ni ty nejlepší vzpomínky. Vzpomínky na to, co jsem hrál tenkrát a proč mi bylo vždycky jasný, že PC je sračka.

                          Přesto všechno prostě nemůžu pochopit, proč hrát Hexen na Amize, když tě k němu vážou vzpomínky z PC
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #14
                            O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                            Asi takový, že tyto hry vznikly v éře, kdy Amiga byla ještě "celkem" konkurenceschopná a rozhodně schopná ty hry rozjet (mám na mysli konec devadesátých let a vzrustající PowerPC podporu). K těm hrám mám větší vztah, než k moderním hrám dneška, protože jsem je vídával u spoližáků s PCčkama a tajně jsem si přál, abych si na Amize takové mohl také zahrát. Patřil jsem k těm lidem, co nezůstali u 030 turbín a 2D hopsaček, ale horlivě jsem šetřil z brigád na PowerPC a PCI sloty, abych si zahrál Quake a hry tomu podobné.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: Hexen II: Hammer of Thyrion

                              Aha, takže zatvrzelost.. ale neboj, tuším, že nakonec zemřeš spokojen a tvůj život dojde naplnění!

                              Každopádně, takhle to už tak ňák chápu.. já, dokud sem těm buzíkům s PCčkama nezáviděl, měl jsem amigu.. a pak jsem naopak udělal všechno proto, abych jí dobře střelil a sehnal prašule na PC.. to kouzlo se už ale nevrátilo.. a možná to taky bylo věkem
                              Naposledy upravil kunilingus; 19.08.2016, 07:12:31.
                              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X