Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga Boot error

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga Boot error

    hoj, sem po delší době opět zapnul amigu, kterou sem ukládal funkční. Zapnu ji, a s 030 najede OK. Pak sem si tam dal 060, abych skoukl nová dema a čučim na C:Version error 80000000006. hmm, bootnu s 030 kouknu do libs a mám 040, 040old, 060. je tam i version.library. Ve start apu tedy pro test, vyřadil c:version NIL. prohodim 030 na 060 a bootuju. A ukáže se error Assign 8000000004. Tak vrátim startup seq do původního stavu a bootnu 060 bez RAM. Naběhne mi to do klasického WB a hodí chybu, že mám málo paměti na Scalos. což chápu takže je problém v RAM a nebo někde ve Scalosu? před tím to jelo OK.

    #2
    O: Amiga Boot error

    Uz ti ten system presne v tomhle stavu s 060 bezel a najednou to prestalo, nebo je to tvuj prvni 060 pokus?

    Komentovat


      #3
      O: Amiga Boot error

      přesně tak. před hibernací běžel a po těch pár měsících . .tohle

      Komentovat


        #4
        O: Amiga Boot error

        Bezna zavada jsou necistoty na sbernici. Je potreba ji ogumovat beznou kancelarskou gumou a ocistit isopropylem, nebo alespon lihem, kterym se ocisti i samotny konektor karty. Na to se pouzije vatova tycinka. To stejne muzes udelat se SIMMem a jeho slotem.

        Komentovat


          #5
          O: Amiga Boot error

          tak sem to bootování vyřešil. nicméně mám další problém dělá to jak s 030 tak i s 060.

          potahal sem si nějaký aktuálnější pack WHDL her. a když sem to chtěl spustit napsalo mi to, že potřebuji WHD verze 18. Stáhle sem ji, nainstaloval a ted cokoli z WHD spustim tak se mi WB sekne, problikne a resetuje.

          řešim to už skoro dva dny a chová se to stále stejně. ostatní věci jedou OK.

          Komentovat


            #6
            O: Amiga Boot error

            A cim to bylo ?

            Ruzne hry chodi s ruznou verzi WHD, ze mas posledni neznamena, ze to bude nejlepsi. Ja pouzivam soucasne asi 3 ruzne verze.

            Komentovat


              #7
              O: Amiga Boot error

              nejdrív to chtelo jinej Version v C:, pak to chtěl jinej Assign a pak to chtělo jinej Mount a pak zase jinej Version a stále dokola. Tak sem se na to vybodl a prekopíroval tan zálohu systému, kde to chodilo, OK. Ale tam zase je ta stará verze WHD ale už novější whd verze her. takže sem opět v loji Nejsou tu ani žádný logy nic kde bych zjistil na čem to padá, nebo proč . . . . kydlim se stim od rána a už mě to přestává bavit

              nicméně, i když to před tím nejelo s tou 060 tak mi ten novej WHD fungoval plně s 030. Už se v tom ani neorientuju . . .HILFE!!

              Komentovat


                #8
                O: Amiga Boot error

                No být Tebou tak si to projedu antivirem . Už jsem to zažil u jednoho Amigisty, že systém s 030 jel a s 060 ne.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  O: Amiga Boot error

                  problem solved, please lock

                  vyřešil sem si sám tolik práce a přitom taková blbost . . . . .

                  Komentovat


                    #10
                    O: Amiga Boot error

                    Hele, že by ses podělil o svou zkušenost? Blbosti se nejhůř hledají.
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: Amiga Boot error

                      Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                      Hele, že by ses podělil o svou zkušenost? Blbosti se nejhůř hledají.
                      no v podstatě blbost, jak sem psal

                      měl sem v S: hodně WHDprefs, cleanupů atd . . . celkem asi 9 tak sem je všechny smazal a nahrál tam jen ty 3 co tam mají být, a hle ono to jelo OK Asi byl ten whd zmatenej co si má vlatně z toho otevřít . . . nicméně mě udivilo, že při nové instalaci ty soubory nepřepsal, jak je zvykem, ale ty původní přejmenoval a nahrál k nim další a další . . ..

                      Komentovat


                        #12
                        O: Amiga Boot error

                        Jasan, takže kontrola ss. Díky za info.
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X