Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

    Dneska mi Mark poslal link na rozhovor, který nedávno dělal pro jeden netový časopis. Hodně tam mluví o své práci pro Amigu. Je to v angličtině, překládat to nebudu (je to dlouhé), ale kdo umí anglicky, počte si.

    Kdo by tápal - Mark byl členem demoskupiny Melon Dezign, dělal hudbu do dem a pak i do her (Wing Commander, Captive II: Liberation, Alfred Chicken, Overkill a dalších)

    Mark Knight is an enduring British pioneer in game music and audio. The self-taught composer brought musical innovations to top series such as Duke Nukem, Warhammer, and Dungeon Keeper throughout t…
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

    Captive II: Liberation má jednu z nejlepších hudeb na amize!!! Myslím intro, ale ne to z cd32 tam je to namluvený a není to ono. je to divný. Už sem chtěl kolikrát na atárko udělat cover, ale nedostal sem se nikdy k notám v tom tracku . . Každopádně ten maník je fakt machr

    Komentovat


      #3
      O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

      Jj, taky se mi mnohem víc líbí to intro z disketový verze, než to pro CD32. Mimochodem Mark tu hudbu předělal i do orchestrální podoby, má jí na webu. Slyšels to? Mně se to tak líbilo, že jsem si jí i koupil (mp3 tam stojí pár centů)

      Link:
      Naposledy upravil Predseda; 07.09.2016, 09:00:14.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

        A já už si myslel, že se vrátil "náš" MarK.
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat


          #5
          O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Jj, taky se mi mnohem víc líbí to intro z disketový verze, než to pro CD32. Mimochodem Mark tu hudbu předělal i do orchestrální podoby, má jí na webu. Slyšels to? Mně se to tak líbilo, že jsem si jí i koupil (mp3 tam stojí pár centů)

          Link:
          https://marktdkknight.bandcamp.com/t...ion-theme-2011
          poslechl sem, stahl sem a je to opravdu super! tak sem si pro jistotu stahl i jeho dalsi alba a to cyberspeed je taky paradni. obzvlvast skladby 3,4,5 jsem u 7. dal sem se jeste nedostal. ale jsem z toho nadsenej. fakt je dobrej.

          Komentovat


            #6
            O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

            Já jsem si koupil jeho Reawakening na CD, mám ho i podepsané. On je skutečně dobrej a kdybys slyšel jak hraje na elektrický housle hudby z C64 - třeba Rasputina - z toho padám na prdel.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

              Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
              A já už si myslel, že se vrátil "náš" MarK.
              Já pořád nepřestávám doufat.
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

                Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                poslechl sem, stahl sem a je to opravdu super! tak sem si pro jistotu stahl i jeho dalsi alba a to cyberspeed je taky paradni. obzvlvast skladby 3,4,5 jsem u 7. dal sem se jeste nedostal. ale jsem z toho nadsenej. fakt je dobrej.
                Na Poisona ale nemá.
                A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                Komentovat


                  #9
                  O: Interview s hudebníkem Markem 'TDK' Knightem

                  ataristo
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    Všude korona, zákaz vycházení, kultura na nule, tak proč si neudělat domácí online párty.

                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X