Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Rozhovory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Rozhovory

    Rozhovory sice už trochu fousatý, ale pokud má někdo vztah k excaliburu (a potažmo ke score)..:
    • ludvík (ml) #1, #2
    • anastasov (andrew, mamoulain) #1, #2 (dopis)
    • eisler (ice) #1
    • rohlík (napoleon) #1 (reakce na andrewův dopis #2)
    • červinka (červ) #1
    • mrkvička (haquel p. tickwa) #1

    Další materiály:
    Naposledy upravil kunilingus; 12.05.2017, 06:44:15.
    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

    #2
    O: Taky rozhovor

    Anastasova jsem zaznamenal hned jak byl na dvtv, ale iceho jsem slyšel dnes poprvé. Přišel mi jako vyfetovaný nebo vychlastaný looser, kterému je všechno jedno a nic si nepamatuje. Na to, jak jsem ho kdysi obdivoval (znal jsem ho jen z textů v ex a score), tak jsem dost zklamaný. Asi jsem si toho poloboha moc zbožštil.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Taky rozhovor

      No, já z nich nikdy odvařený nebyl. Texty v Excaliburu měli vtipné, ale že bych si je nějak zbošťoval? No to ani smykem.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Taky rozhovor

        Ještě dneska si rád přečtu Andrewovy recenze. Přišlo mi zajímavý slyšet je po těch letech..
        A ještě zajímavější je to, jak jim je celá herní minulost u prdele. Ale nakonec proč ne

        Teď už zbývá jen tady Snob, ten taky píše lehce a poutavě
        Naposledy upravil kunilingus; 27.01.2018, 07:13:05.
        Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

        Komentovat


          #5
          O: Taky rozhovor

          Hele nepodlejzej jo?
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Taky rozhovor

            Teďs mi posral slevu na příští old school party..
            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

            Komentovat


              #7
              O: Taky rozhovor

              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
              Anastasova jsem zaznamenal hned jak byl na dvtv, ale iceho jsem slyšel dnes poprvé. Přišel mi jako vyfetovaný nebo vychlastaný looser, kterému je všechno jedno a nic si nepamatuje. Na to, jak jsem ho kdysi obdivoval (znal jsem ho jen z textů v ex a score), tak jsem dost zklamaný. Asi jsem si toho poloboha moc zbožštil.
              Někteří lidi se dokáží strašně změnit. Mám osobní zkušenost z mého kdysi kamaráda kterého jsem znal z pomaturitního studia. Ve své době absolutně vyrovnaný mladě smýšlející s nadhledem zvládající situace. Byl pro mne vzorem. Do 5 let po stránce chování se z něj stal senilní dědek. Od té doby jsem o něm neslyšel a již nemám zapotřebí slyšet, protože to co udělal bylo namířeno na mne. Ve své době v průběhu 1 minuty byl pro mne můj vzor zbořen.

              Dnes je pro mne vzorem někdo jiný a ani ho zatím osobně neznám. Absolutně miluji, když někdo dokáže mou myšlenku napsat jinak, ještě k tomu jsem ji z tohohle jeho pohledu ani neměl ve svém výběru různých možností a přitom se s ní dopracuje ke stejnému výsledku jako mám já. V rámci lidí co programují a které mám více pod drobnohledem než ty ostatní jsou takový jen 2. Jsou 2 lidi kteří neudělali doposud jedinou věc v rámci věcí, které můžu sledovat se kterou bych se 100 procentně neztotožnil. Jedním z těch 2 lidí je Busy z OC. Ten člověk je pro mne do současné chvíle absolutně čistý a již delší dobu před ním smekám já. Toho druhého člověka si nechám pro sebe, dle mne je nekompromisnější, ale to není chyba, ale vlastnost
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: Taky rozhovor

                hm, ja je teda oba mel za takove modly, ale to je uz fakt davno. dokonce jsem byl clenem toho Ice-ho herniho bazaru ale on moc dlouho neexistoval...
                kazdopadne zajimave rozhovory...

                >Přišel mi jako vyfetovaný nebo vychlastaný looser, kterému je všechno jedno a nic si nepamatuje.
                To teda. Ten si toho moc fakt nepamatuje ze ?
                Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

                Komentovat


                  #9
                  O: Taky rozhovor

                  ten si nic nepamatoval už v y2k, je to kokot
                  Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                  Komentovat


                    #10
                    O: Taky rozhovor

                    Já vám říkal, že lepší je nechat si je v dobré paměti, jako herní polobohy... No jo, ale to je normální, to je život, nelze se na ně zlobit nebo tak.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      O: Taky rozhovor

                      Jen pro informaci: legenda se vrací.
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #12
                        O: Taky rozhovor

                        Hmm, zaměřeno na on-line hry. nic pro mě a Amigu.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Taky rozhovor

                          jj, já to odkazuju jen aby bylo vidět, kam se to posunulo.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            O: Taky rozhovor

                            Ale uteklo to, co?
                            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                            Komentovat


                              #15
                              O: Taky rozhovor

                              To by me zajimalo, jestli je v tom nejakym zpusobem zainteresovany Martin Ludvik. On preci furt oprakoval ze Excalibur zacne znova vydavat, tak jestli se mu to nakonec povedlo
                              Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X