Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

    Ahoj,
    provozuju WinUAE v okně, když nechci nic hrat, nebo když chci něco dělat vedle i na PC, v amize ma rozlišení 640x512 jinak, už je to pro mě titěrný a okno mam zvětšený na dojnásobek.

    Problém, je že i pak je kurzor myši šíleně malej a potřeboval bych nějaký jeho zvětšovadlo jestli existuje?

    #2
    O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

    Maly kurzor? Mne se zda vetsi nez sdandartni kurzor Windows. Pouzivas klasicke Amiga rozliseni, ne UAEGFX? Upravit kurzor se da v Preferences/Pointer.

    Komentovat


      #3
      O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

      Puvodni Workbench nebyl pro velka rozliseni navrzeny a kurzor prilis zvetsit nejde.

      Komentovat


        #4
        O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

        Pod nativnim rozlisenim je mozne pouzivat lowres kurzor, UAEGFX to ale asi nepodporuje. Na Aminetu je urcite rada novych ukazatelu mysi pro graficke karty, staci si jen vybrat.

        Komentovat


          #5
          O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

          Mam UAE video mod. Vypada to takhle, kdyz amiga bezi v okne tak je to v mym pripade cca 1/4 kurzoru na woknech..


          Mohl bych to prekreslit, aby to vyuzivalo cely ten ctverec, ale lepsi by byla proste nejaka zvetsovaci utilita.

          Komentovat


            #6
            O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

            Zkus alternativni kurzor (pointer) z Aminetu - nemusis nic kreslit a obvykle vypadaji lepe nez ten systemovy. Jine reseni mne nenapada.

            Komentovat


              #7
              O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

              Tak uz ho mam vetsiho, kurzora, dik!

              Komentovat


                #8
                O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

                Kluci máte přímo nějaký tip na kvalitní šipkový softík z Aminetu ? Tím že mám scandabler a vetší rozlišení na LCD tak je šipka nepřirozeně naležato. Pár jsem jich testoval ale kurzory ve formě zajíčků a podobných zvířátek nechci. Šipka je šipka.
                Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

                Komentovat


                  #9
                  O: WB 3.1 - vetsi kurzor mysi?

                  Tenhle vypada docela hezky:



                  Vzhled na scandoubleru nemohu zarucit...

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X