Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga Walker

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hardware Amiga Walker

    Minuly rok na Amiga 30 Amsterdam byl k videni Amiga Walker. Jednalo se o jeden ze dovu existujicich, konkretne ten v drzeni P.Tyschtschenka.

    Petro se jej snazil prodat, cena tehdy byla nastavena za 24.950Eur vcetne DPH

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: maxresdefault.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 41,5 KB
ID: 113117




    Dlouho jsem o tom stroji nikde neslysel/necetl.
    Dnes pri hledani informaci o Amiga Unixu mne vsak "cvrnklo do nosu", ze se Walker letos objevil na retroakci Vicoretro.org v Italii a po Petrovi ani vidu ani slechu




    Walker je zde vystavovan "pod zastitou" Svycarske organizace www.esocop.org, kde maji Walkera uvedeneho i jako soucast repositare, stejne jako kompletni Amiga 3000UX

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: walker_unico_modello_al_mondo_funzionante.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 69,9 KB
ID: 113115Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: a3000ux_vicoretro.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 49,7 KB
ID: 113116

    Zazloutla klavesnice i cerny monitor opdovidaji sestave jak byla prezentovana minuly rok Petrem, znamena to ze se mu ho skutecne podarilo prodat?

    #2
    O: Amiga Walker

    Nechci do toho nějak jako vrtat, ale na tý první fotce je u toho Walkera cena pouhých 24,95 jůro...

    To je lidovka...

    "No nekupte to za tu cenu, když je to tak levný..."

    Komentovat


      #3
      O: Amiga Walker

      Taky jsem koukal jako blázen. Tohle že bylo neprodejné? Na Aukro s tím
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #4
        O: Amiga Walker

        Ta cenovka patří ke knížce, co už tam není.
        Měl jsem ho vzít pod bundu a rychle s ním pryč, když už jsem ho měl v ruce ...
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X