Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga 500

    ahoj, chtel bych poridit A500 (znovu jako v letech devadesatych), prochazim inzeraty a narazil jsem na tuto http://aukro.cz/amiga-commodore-a500-i6570424216.html
    kolik by byla takova odpovidajici cena? 900 - 1000? nebo nemate pripadne nekdo na prodej prebytecnou? idealne komplet vcetne trafa, joysticku

    diky, bukin

    #2
    O: Amiga 500

    Obcas narazis na holou A500 treba za 500,-, ale litr neni nijak mimo za funkcni A500. Origo zdroj k tomu ale uplne snadno nesezenas, nicmene budto pouzijes zdroj z PC, nebo ti staci od jakekoliv Amigy. Nezapomen na mys.

    Komentovat


      #3
      O: Amiga 500

      diky za info
      taky jsem videl hodne Amig na nemeckym ebayi, ceny jsou vyssi a navic jeste postovne
      tato aukce uz je 1275Kc a nejspis jeste poroste - jsem zvedav

      Komentovat


        #4
        Amiga 500

        Ty ceny ve verejnych aukcich jsou proste mrzute. Obcas se neco proda tady, ale neni to moc caste.

        Sleduj aukce, chce to trpelivost, nekupuj hned tu prvni co ted strasne chces.

        Komentovat


          #5
          O: Amiga 500

          presne, ta cena vetsinou vyleze kamsi do nebe, ale mam tady uz jednu rozjednanou, zatim tedy budu trpelivy
          jeste jednou diky

          Komentovat


            #6
            O: Amiga 500

            tak prvni 'problem' vyresen timto bych chtel moc podekovat Pepovi, za prodej Amigy i s prislusenstvim za priznivou cenu, ktera je navic zajimava pouzitym procesorem 010

            diky, bukin

            Komentovat


              #7
              O: Amiga 500

              On ten 68010 procesor znamená spíš problémy než přínos. Vyměnil bych ho za standardní 68000.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #8
                O: Amiga 500

                Na takovy to domaci zvejkani zatim dobry... aspon jsem si nevsiml nejakych zasadnich problemu. Hry, Workbench, ASM apod. Nahradni nemam.

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X