Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WinUAE - CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WinUAE - CD32

    Ahoj, nějak často se mi stává, že když se snažím namountovat a spustit CD v UAE, indikuje mi to dole vpravo NV (NVRAM?) a a CD nenaběhne. Místo toho po obrazovce lítá to úvodní CD s logem.

    Nevíte někdo, kde je problém?
    Nemáte někdo nějakej kvalitní konfigurační soubor pro CD32?

    Update: Zjistil jsem, že NV mi tam problikává i u zdravých her, asi to jen indikuje přístup k NVRAM..?
    Naposledy upravil kunilingus; 12.11.2016, 08:24:27.
    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

    #2
    O: WinUAE - CD32

    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      #3
      O: WinUAE - CD32

      Díky, to je ale celkem základní nastavení, se spouštěním problematických her mi to bohužel nijak nepomohlo
      Možná že jsou některá CD prostě nefunkční..

      Update: aha, zjišťuju, že některá CD obsahujou HD instalátor, takže se celkem logicky na CD32 spustit nedají
      Naposledy upravil kunilingus; 12.11.2016, 08:43:35.
      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

      Komentovat


        #4
        O: WinUAE - CD32

        Já bych to nemazal, zkušenost dobrá!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: WinUAE - CD32

          Tak pokud to tu má zůstat, ještě se mi nedařilo namountovat CD ROM pro A1200 ve winuae.
          Nakonec jsem to udělal takhle:

          1) připojil jsem CD image (např. F: ve woknech) jako adresář (stejně jako DH0: atd.)
          2) device name: CD0
          3) volume label: stejné jako je název virtuálního disku ve windows např. BHCD nebo NAPALM_CD

          Funguje to.
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X