Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Alar City pre-order otevřen!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Alar City pre-order otevřen!



    Otázka je, jestli to koupit v DVD boxu, nebo rovnou krabicovku.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Alar City pre-order otevřen!

    Jenom dodam, ze na hre se podilel grafik Tsak.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Alar City pre-order otevřen!

      Koukejte to podpořit, zatím si to objednalo 45 lidí a cíl je 200.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Alar City pre-order otevřen!

        Tak ještě jednou... Tsak mě požádal, abych poporosil zdejší velectěné fórum, jestli by bylo tak hodno, stáhlo si poslední demo a dalo hře šanci. Oni si na ní dali hodně záležet, je celá v assembleru, s profi grafikou a za rok, co je hra v předprodeji, si jí objednalo 65 lidí. Což je obrovské zklamání, zvlášť když Amosový Dream of Rowan byl za pár týdnů vyprodaný (100 kusů) a to samé Backbonoví Heroes of Gorluth (také přes 100 objednávek).

        Takže mohli byste to prosím ještě zkusit:


        a pak si to objednat?


        Díky.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Alar City pre-order otevřen!

          Ja jsem se samozrejme pridal hnedka!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Alar City pre-order otevřen!

            Grafika pozadi a UI je paradna, ale nelubia sa mi postavicky nepriatelov a hlavne postavicka hraca, celkovo ta myslienka. Inak graficky a programovo paradne, len ta hlavna myslienka... Radsej mohli spravit nieco v style Chaos Engine 1 v takejto peknej grafike.
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #7
              O: Alar City pre-order otevřen!

              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              a za rok, co je hra v předprodeji, si jí objednalo 65 lidí.
              Grafika je paradni, teda az na pismo, to je blbe citelne. Jako problem vidim spis prave to, ze uz je rok v predprodeji a pak mozna to, ze aby clovek pochopil jak to efektivne hrat, musi si v podstate precist navod. Jinak receno, na obycejnou strilecku je to trosku komplikovane...

              Komentovat


                #8
                O: Alar City pre-order otevřen!

                Erm, mozna jsem malo narocny, ale demoverze je venku a clovek si to muze osahat predem. Mne se to demo docela libilo.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  O: Alar City pre-order otevřen!

                  Tak máme víc než dva roky od zahájení předprodeje AlarCity. Hra stále nebyla dokončena, ale vývoj pokračuje (earokovi i tsakovi věřím). Mezitím došlo k velice podstatným změnám, a to už podruhé - napřed se z crazy střílečky stala bludišťovka a teď se změnil hlavní hrdina a ze hry se zřejmě stane trochu RPG ve stylu nikdy nedokončených Chaos Guns (tsak v nich dělal grafiku).


                  Screenshot:


                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Alar City pre-order otevřen!

                    Vypada to uplne uzasne! Tsakovi verim maximalne a kor, kdyz je v tom financni interest.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      O: Alar City pre-order otevřen!

                      tak konecne je uz "normalny" hlavny hrdina... vypada to pekne.. Skoda ze je to len obrazok...
                      Naposledy upravil DJM; 30.03.2019, 08:39:50.
                      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                      Komentovat


                        #12
                        Tak mám špatné zprávy pro všechny, kdo si - stejně jako já - předobjednali a zaplatili AlarCity.

                        Adam Zalepa, vydavatel, práskl se shopem i s prachama. Původní amiga.net.pl, který vydal třeba i TanksFurry nebo Solid Gold, se dostal do nějakých trablů, které se Zalepa pokoušel vyřešit tím, že přestal s kýmkoliv komunikovat, shop zavřel a na chvíli ho otevřel pod novým názvem bitronic.pl. Ten teď shodil taky a zmizel. Tvůrcům dluží za Worthyho, předplatitelům za AlarCity a tak dále.

                        Spice is lost
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Neřeší to lidi na polském PPA.pl? On ho někdo nějak naštval?
                          Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                            Tak mám špatné zprávy pro všechny, kdo si - stejně jako já - předobjednali a zaplatili AlarCity.

                            Adam Zalepa, vydavatel, práskl se shopem i s prachama. Původní amiga.net.pl, který vydal třeba i TanksFurry nebo Solid Gold, se dostal do nějakých trablů, které se Zalepa pokoušel vyřešit tím, že přestal s kýmkoliv komunikovat, shop zavřel a na chvíli ho otevřel pod novým názvem bitronic.pl. Ten teď shodil taky a zmizel. Tvůrcům dluží za Worthyho, předplatitelům za AlarCity a tak dále.

                            Spice is lost
                            To nieje dobre, mám prasule v časopisoch.
                            Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                            Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                            E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                            Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                            AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                            Komentovat


                              #15
                              Mě dluží asi 15 časopisů, zaplacené. Pořád říkal, že se čeká na dotisk.
                              ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X