Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

TerribleFire akcelerátor(y)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    TerribleFire akcelerátor(y)

    Možná někdo z vás už zpozoroval, možná někdo ne, každopádně zakládám vlákno, protože je to další slibný projekt.



    Samozřejmě vývoj je v ranné fázi, ale týpek už má A500 akcelerátor s 030/25 s nějakou tou fast ram.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: TerribleFire akcelerátor(y)

    Koupil jsem si plosnak na tu verzi s 020/16. Je to samotny procak, takze bez fastram to neda skoro zadny vykon, ale mam fastram v Alfapoweru, tak jsem zvedav. Cena takove skoro-turbiny jsou stokoruny.

    Komentovat


      #3
      O: TerribleFire akcelerátor(y)

      Terrible je především název
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: TerribleFire akcelerátor(y)

        Ty jo, tyhle projekty rostou, jako houby po dešti. To je super prostě!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          TerribleFire akcelerátor(y)

          Hlavne k tomu jsou data, podle kterych to lze postavit. Je mnoho dalsich rozpracovanych veci (bez komercnich ambici), ke kterym neni zverejneno nic, takze se s tim neda ani experimentovat.

          Ale je to vazne bezva kolik toho vznika.

          Komentovat


            #6
            O: TerribleFire akcelerátor(y)

            Přidal a zprovoznil IDE (zatím je sice pomalé, ale to je teprve začátek).
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: TerribleFire akcelerátor(y)

              Ja jsem si mezitim na A1K objednal tohle:



              Jde vicemene o to same, ale je to funkcni a prodava se to jako kit k sestaveni.

              Komentovat


                #8
                O: TerribleFire akcelerátor(y)

                Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                Ja jsem si mezitim na A1K objednal tohle:



                Jde vicemene o to same, ale je to funkcni a prodava se to jako kit k sestaveni.
                Na kolik to vyjde? Stále hledám něco co bych dal do a2000. Stavebnice by mi nevadila, ale ta němčina je pro mě španělsko...
                Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                Komentovat


                  #9
                  O: TerribleFire akcelerátor(y)

                  Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                  Na kolik to vyjde? Stále hledám něco co bych dal do a2000. Stavebnice by mi nevadila, ale ta němčina je pro mě španělsko...
                  Uplne leve to neni, dal jsem za to vcetne shippingu 167 E, ale chtel jsem 68030/50Mhz misto 33MHz (myslim ze to bylo 20 E navic) a jeste jsem od nej bral zorro adapter k A500 za 15. Jeste neco psal ze to nad nejakou castku uz musi pojistit, takze bylo drazsi i postovne. Nemecky umet nemusis, ja to objednal nekde na webu pres takovy docela rozumny formular (ted nevim uz adresu) a borec mi hned napsal anglicky a normalne jsme se domluvili, protoze mi v te objednavce neco chybelo. Objednani tedy zadny problem. Ten zaklad stoji myslim 130.

                  Tohle byla objednavka:
                  • 1 x Bausatz TK030+RAM (68.00)
                  • 1 x . Bausatz Progger (5.00)
                  • 1 x Bausatz Zorro-Adapter (9.50)
                  • 1 x .. CPU MC68030RC*50* DC2002 (45.00)
                  • 1 x Platine TK030 (10,00)
                  • 1 x Platine TK-RAM (10,00)
                  • 1 x Platine Progger (0,00)
                  • 1 x Platine Zorro (5,00)
                  • 1x Add as Registered+Insured Parcel (11,30)

                  Komentovat


                    #10
                    O: TerribleFire akcelerátor(y)

                    TF520, který nemá RAMku, tak developer to spojil s Kipperovým A508 memory+IDE expansionem.

                    Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.


                    Na videu má ještě problém to rozjet, ale včera tweetnul, že už to jede: https://twitter.com/terriblefire/sta...15740333178880
                    Naposledy upravil jack-3d; 10.02.2017, 14:21:33.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: TerribleFire akcelerátor(y)

                      Takže chápu to dobře, že je to další projekt v řadě "chtěl jsem něco udělat pro komunitu, ale nasrali jste mě tak si polibte prdel"? Ach amigisti...
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #12
                        O: TerribleFire akcelerátor(y)

                        Hmmm, supr. Těšil jsem se na TF540@25 a kupoval kvůli tomu A500... Ani to na EABu nebudu číst, akorát bych se nasral taky.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: TerribleFire akcelerátor(y)

                          He he, koukám že je to všude stejné. Škoda.

                          Komentovat


                            #14
                            O: TerribleFire akcelerátor(y)

                            No tak se rozloučil a já si můžu A500 klidně zase zabalit do doby až bude nějakej další projekt s 040
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: TerribleFire akcelerátor(y)

                              Může mi někdo v stručných bodech napsat, co ten pán ta tom videu v příspěvku #14 od Jacka říká? Nejdou tam zapnout titulky a tedy ani překlad
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X