Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ACA500plus

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    ACA500plus

    Myslim ze v manualu a dokonce je to vytistene na samotne karte, ze ty CF sloty nejsou hotplug a karta se v nich ma menit pouze pri vypnute Amize. Urcite to tak bylo u predchozi verze bez plus.

    Jinak diky tem moznostem je to urcite nejlepe vybavena turbina. Tohle vazne nema konkurenci.

    Komentovat


      #47
      O: ACA500plus

      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
      Občas se mi stalo, že při vytažení CF Aux mi vytuhl sytém. To samé při spuštění Sysinfo4.0. Jinak mi hry fungují a jsem spokojený.
      To je zajímavé, nemělo by to dělat. V návodu je uvedeno, že při určité variantě instalace lze aux slot deaktivovat, tak to zkontroluj. Ale to asi nebude tvůj případ.

      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      Myslim ze v manualu a dokonce je to vytistene na samotne karte, ze ty CF sloty nejsou hotplug a karta se v nich ma menit pouze pri vypnute Amize. Urcite to tak bylo u predchozi verze bez plus.

      Jinak diky tem moznostem je to urcite nejlepe vybavena turbina. Tohle vazne nema konkurenci.
      Ty sloty tam jsou dva. Aux slot určitě JE určen pro hot plug, byl pro to navržen, do Boot slotu se za chodu NESMÍ zasahovat (je to i takto uvedeno v návodu).
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #48
        O: ACA500plus

        Hot plug není podporován na systémové kartě, ale na datové (Aux) je. Tedy alespoň to píše na vytištěném manuálu. Ale klidně se to mohlo změnit při vývoji firmware. Nevytuhne mi to vždy, ale asi tak v 50%.
        Naposledy upravil Solaris104; 30.04.2017, 07:21:23.
        I love Amiga

        Komentovat


          #49
          O: ACA500plus

          Komentovat


            #50
            O: ACA500plus

            Ja to video nechapu. Jednak to nehraje ACA500+, ale ten Blizzard v ni zapojeny a za druhe proc ze ZIPky? To ma nejakou zajimavou vyhodu?

            Komentovat


              #51
              O: ACA500plus

              Je to spíš taková ukázka, co všechno jde jak píše v komentu videa. Zajímavosjí je asi ten Zorro adaptér na který má připojený ide radič a právě zmíněnou zipku.zorro adaptér je průchozí takže mohl zapojit i aca500 s turbínou.
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat


                #52
                O: ACA500plus

                Krutopřísné Lego... Ale jo proč ne ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #53
                  O: ACA500plus

                  Ten Zorro adapter jsem si nedavno postavil, ale cokoliv do nej uz pretizi bezny zdroj, takze jsem to zatim poradne nevyzkousel. Chtel jsem do nej dat Cybervision64/3D.

                  Komentovat


                    #54
                    O: ACA500plus

                    Mne tiez nejak unikla pointa, ale ako Lego riesenie preco nie
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #55
                      O: ACA500plus

                      No nacpěte to do toweru, to by musel být tower ala Exa jestli si vzpomínáte.
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #56
                        O: ACA500plus

                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 5c1e120cd1382.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 91,9 KB
ID: 110153

                        Komentovat


                          #57
                          O: ACA500plus

                          To vypadá na tu novou předvánoční verzi s větším DisMo
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #58
                            O: ACA500plus

                            Mimochodem, netiskl jste někdo tento case?
                            ACA500plus case transparent model Modified model & bugs fixed 06-12-2018 New ACA500 Plus Case Renovated design - New Experimental Version 01-25-2018 ACA500 plus case without accelerator Experimental but very functional! 07-29-2017
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #59
                              O: ACA500plus

                              Nechal jsem si vytisknout takovou krytku na turbínu ACA500Plus. Není to dokonalé jako case typu GVP 530, ale mě to stačí. Není tam ani díra na přídavnou turbokartu. Podklady pro tisk jsou na thingiverse. Mám jednu krytku navíc, kdyby někdo chtěl.
                              Přiložené soubory
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #60
                                O: ACA500plus

                                Nevypada to zle, sle ja ACA500 pouzivam s dalsi turbinou.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X