Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Aliens versus Predator

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Aliens versus Predator

    nevim jestli jste zaznamenali ze HunoPPC koncem lonskeho roku portnul na OS4.1x




    Aliens versus Predator for PPC-AmigaOS4 EGL_Warp and MiniGL ------------------------------------------------------------------------------- The source code to Aliens Vs Predator is copyright (c) 1999-2000 Rebellion and is provided as is with no warranty for its suitability for use. You may not use this source code in full or in part for commercial purposes. Any use must include a clearly visible credit to Rebellion as the creators and owners, and reiteration of this license.

    #2
    O: Aliens versus Predator

    Heh to jsem si nevsiml. Ten prvni MorphOS port jsem taky "objevil" az pozdejc.
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      O: Aliens versus Predator

      este by to chcelo WarpOS port...
      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

      Komentovat


        #4
        O: Aliens versus Predator

        To oni schválne dělat nebudou Já bych si toho pod WarpOS představoval mnohem víc. Ale hlavně mi chybí Quake3 Zbejvá jediné, najít nějakého výborného programátora, který má již zkušenosti a úspěchy s portováním her na Amigu a který by to pro "mrtvý" WarpOS byl schopen udělat ;o)
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          Aliens versus Predator

          Ja to sice obdivuji a duvod chapu, ale portovat 20 let stare hry na soucasne pocitace, je to vazne zvlastni. Neco jako "hele me bezi ta stara hra na divnem novem pocitaci za hrouznou hromadu eur".

          Ja jsem vzdycky cekal ze tyhle pocitace s kurioznim chipsetem maji delat nejak extra zvlastni veci, ale nic takoveho nedelaji, tak proc jsou tak komplikovane a tim i drahe? Proc nestaci genericka PPC deska jako byl Pegasos, ktera dela uplne to same?

          Komentovat


            #6
            O: Aliens versus Predator

            Je to super a je to parádní gamesa s naprosto dokonalim soundtrackem!! poslouchal sem ho xKrát

            Komentovat


              #7
              O: Aliens versus Predator

              V době, kdy tyto hry dominovaly na PC trhu jsem PCčkářům tiše záviděl, ale zase byla sposta věcí, který jsem na Amize dělal místo hraní. Proto jsem si jen tiše přál, aby to někdo v budoucnu naportoval, abych si to někdy potom zahrál. Ale neměl jsem tak silnou potřebu hrát všechny ty PC hry v té době a kvůli tomu PC kupoval.

              Možná jsem divnej, ale má to prostě svoje kouzlo, když se po nějaké době naportuje takováhle PC pecka a já mám pak možnost si na ní kliknout na Amize ve Workbenchi a zahrát si to na "archaickém stroji". Není to třeba 15-20 let "in" ale mě to nevadí, Superfrog taky není "in" a je to supr zábava. Já mám prostě PC na práci a Amigu na hraní a zábavu.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: Aliens versus Predator

                no já ti nevim Ale třeba takovej Battlefield 1 nebo novej Doom . . . to jsou podle mě takové pecky, které si na amize nezahraješ ani za těch 20 let

                a to je škoda, takže si je raději dám dnes na PC

                nicméně, stále je nejlepší mlátička všech dob Golden axe a nej závody Lotus II !!

                Komentovat


                  #9
                  O: Aliens versus Predator

                  Jsem asi divnej, ale mě ty nový hry vůbec neberou. Asi jsem se zaseknul před 15ti lety, kdy mě hraní ještě bavilo. Pak jsem to i zkoušel na PC, který jsem si koupil až kvůli práci, ale prostě byl to ztracenej čas a zábava žádná. Možná je to mnou, ale možná i ty hry ztratily kouzlo, nevim. Každopádně díky práci a rodině mám denně tak 3 hodiny volnýho času a ty raději strávím na Amize. Hry si nechávám na důchod a nebo na navštěvované párty ;o)
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    O: Aliens versus Predator

                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    Jsem asi divnej, ale mě ty nový hry vůbec neberou. Asi jsem se zaseknul před 15ti lety, kdy mě hraní ještě bavilo.
                    Alien vs. Predator je stary 23 let, takze by rozhodne to tve kategorie 15+ mel spadat

                    Komentovat


                      #11
                      O: Aliens versus Predator

                      To, že ji po 23ti letech konečně někdo naportoval na "amigu", mi přijde spíš k pláči..
                      Naposledy upravil kunilingus; 25.01.2017, 21:29:34.
                      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                      Komentovat


                        #12
                        O: Aliens versus Predator

                        18 let... tedy pokud nepocitate hru pro Atari Jaguar, coz tohle ale neni.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Aliens versus Predator

                          Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                          To, že ji po 23ti letech konečně někdo naportoval na "amigu", mi taky přijde spíš k pláči..
                          Ono to tak úplně nezáleží na době od vzniku, jako na době od vypuštění nebo ukradení zdrojáků a ty pokud mě gůgl nelakuje tak vypustili až v roce 2008. Například MorphOS port vyšel už v roce 2013.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            O: Aliens versus Predator

                            Autorem citovaného textu je pavlor Přejít na původní příspěvek
                            18 let... tedy pokud nepocitate hru pro Atari Jaguar, coz tohle ale neni.
                            Ja jsem to moc nezkoumal, ale myslel jsem ze je.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Aliens versus Predator

                              AmigaOne a Alien... lol cakal by som kvalitnejsiu hru za tie peniaze kolko stal pocitac teda HW. Co tak nieco nove co na inych platformach nie je? Ja viem ze to najprv musi niekto urobit ale proste mi to pride ako mrhanie casom konverzia.. Amigu som vzdy bral ako nieco priekopnicke.. grafika, hry, zabava, kompaktnost.... toto nie ani jedno
                              Naposledy upravil venox; 24.01.2017, 19:03:51.
                              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X