Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 timing fix

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A1200 timing fix

    Recapuju jednu A1200 a chtel jsem pri te prilezitosti udelat timing fix ale zjistil jsem, ze jaksi neni jeden jak jsem si myslel, ale cela rada pro ruzne turbiny. Je nejake prumerne reseni? Neposilejte mi odkazy kde je toho hromada, ale nejakou konkretni vec co mam pouzit.

    Letmo jsem to prostudoval, ale moc jasne reseni v tom nevidim. Navic jsem tedy s timing fixem nemel problem a asi nemam ani turbinu, ktera by to potrebovala. Tedy mam ACA1232.

    #2
    O: A1200 timing fix

    Neopravuj co neni rozbitý.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      O: A1200 timing fix

      Takze jsem se vrtal v dalsi A1200, Escom deska podle nalepky vyrobena v roce 1995, asi jedna z poslednich, verze 2B. Z floppy vedl nejaky extra drat na desku a zjistil jsem, ze se jen nekomu nechtela ta floppy rozebirat, tak to vytahli z dostupneho mista az ven. Taku nesel dobre jeden audio kanal a byl jsem si dost jisty, ze to recap opravi, neopravil, byl vadny operacni zesiloval U15.

      Deska ma starou verzi timing fixu uz z vyroby, ale necho v ni moje ACA1232, ani kdyz udelam novejsi popisovanou verzi. Vudto vidim divne zlutou obrazovku, ale vetsinou to hned po bootu hodi chybu cteni disku, coz je zrejme nasledek chaosu v pameti a ne skutecna chyba cteni.

      Nebudu to resit, B1230, B1260 a M-Tec v tom slape. Kondiky jsem menil, ale ty stare byly jak nove.

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X