Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Apollo core

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Apollo core

    Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
    Hele, kluci, nevíte jestli se ještě musí registrovat Vampire, aby to po fleši nejelo černobíle...? Páč na jejich stránkách, kde se stahuje vše potřebné o tom není ani ň a registrační stránka je už nějakou dobu taky mrtvá.
    Nove Vampiry se registrovat nemusi ty uz byly registrovane z vyroby, a ty stare uz nejdou. V minulosti slo hlavne o ty co vyrabel Kipper, a ted tim odstrihli pripadne nelegalni klonare...

    Edit: typo
    Naposledy upravil ExiE; 23.10.2018, 19:03:46.

    Komentovat


      #92
      O: Apollo core

      Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
      Nove Vampiry se registrovat nemusi ty uz byly registrovane z vyrobi, a ty stare uz nejdou. V minulosti slo hlavne o ty co vyrabel Kipper, a ted tim odstrihli pripadne nelegalni klonare...
      Takze kdyz mam Vampire od Majsty z preorderu a nemam zaregistrovano tak jsem peerdeli?

      Naposledy jsmem o updatoval na Resetu 2018 a cajk.

      Komentovat


        #93
        O: Apollo core

        A já? Já neupdatoval nikdy. A registrovat jsem ho taky nestihl.

        Komentovat


          #94
          O: Apollo core

          Nejspíše napsat někomu z Apollo týmu, já bych zkusil Renaud Schweingruber ten vypadá vstřícně. Aby tě zahrnuli do white listu. I když ta registrace běžela dost dlouho A doufat že budeš v další aktualizaci jádra
          Naposledy upravil bigmac; 23.10.2018, 00:06:07.
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #95
            O: Apollo core

            Nevite jaky jsou čekací doby teďka na vampira? Da se to někde zjistit?
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #96
              O: Apollo core

              Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
              Nejspíše napsat někomu z Apollo týmu, já bych zkusil Renaud Schweingruber ten vypadá vstřícně. Aby tě zahrnuli do white listu. I když ta registrace běžela dost dlouho A doufat že budeš v další aktualizaci jádra
              Tak to jsou povzbudive informace :---/

              @springy napises mu please?

              Komentovat


                #97
                O: Apollo core

                Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                Nejspíše napsat někomu z Apollo týmu, já bych zkusil Renaud Schweingruber ten vypadá vstřícně. Aby tě zahrnuli do white listu. I když ta registrace běžela dost dlouho A doufat že budeš v další aktualizaci jádra
                Ja jsem se taky nikde neregistroval, protoze jsem to docela dlouho nevytahl. Z toho co pisete chapu, ze to je ted uz docela problem, to jako vazne ? Mate email na toho borce nebo nejaky kontakt?

                Komentovat


                  #98
                  O: Apollo core

                  No to se prave springy pokusi zjistit

                  Komentovat


                    #99
                    O: Apollo core

                    Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                    Ja jsem se taky nikde neregistroval, protoze jsem to docela dlouho nevytahl. Z toho co pisete chapu, ze to je ted uz docela problem, to jako vazne ? Mate email na toho borce nebo nejaky kontakt?
                    Já kontakt nemám, ale pokud se nepletu tak "Renaud Schweingruber" se také podepisuje Tuko. Určitě tako činný lidé mají twiter nebo facebook. A v neposlední řadě je na apollo fóru email na Gunnara: gunnar apollo-core.com.
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      O: Apollo core

                      Ještě sem našel stránku, kde si můžete ověřit, že je vaše karta ready - http://register.apollo-accelerators.com/check.php

                      Otázka je, jestli to funguje. Takže kdo má poruce ID karty - testujte...

                      Komentovat


                        O: Apollo core

                        Jo, a kdyžby někdo kontaktoval Apollo team, tak je upozorněte na to, že je českou národní tradicí řešit důležité věci zásadně pozdě a hlavně po termínu. A eště u toho mít haldu blbejch keců...

                        )

                        Komentovat


                          O: Apollo core

                          Tak jeste kdyby si nekdo pamatoval, jak se ten exac pouziva. Spousti se v Amize, nebo kde?

                          Komentovat


                            O: Apollo core

                            Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                            Tak jeste kdyby si nekdo pamatoval, jak se ten exac pouziva. Spousti se v Amize, nebo kde?
                            Ne, musíš do městské knihovny a použít veřejnou internetovou stanici. Teda jestli něco takového v Budějicích vůbec máte...

                            Komentovat


                              O: Apollo core

                              treba cez irc poslat seriove cisla a cakat na novu verziu

                              Komentovat


                                O: Apollo core

                                Jste si jisti, ze ty Vampiry co mate a vyrabel je Majsta ty registrace skutecne potrebuji a nejsou registrovane primo z vyroby? Predpokladam, ze od Majsty se to muze tykat jen tech nejstarsich karet, novejsi serie uz meli byt registrovane pri vyrobnim procesu...

                                Jo a Gunnera bych s tim radeji neotravoval, byva potom dost protivnej, Tuko pomuze bez problemu a velkejch kecu...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X