Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Apollo core

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Apollo core

    Super! Tak to IndiECS poputujezase spátky do A600 k Fúrijce.
    A méně super, musím pořídit novouHDMI to VGA redukci s vyvedeným jackem.
    Naposledy upravil springy; 22.05.2018, 16:33:56.

    Komentovat


      #62
      O: Apollo core

      Z původní amigy tak za chvíli zůstane už jen klávesnice..
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #63
        Apollo core

        A to je proste trapas. Ale jsou to borci.

        Komentovat


          #64
          O: Apollo core

          Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
          Z původní amigy tak za chvíli zůstane už jen klávesnice..
          Komu to vadí, ať is Vampíra nepořizuje ;o)

          Spíš v tom vidím další milník ve vývoji Vampíra Standalone, tedy nové a moderní 68k+AGA Amigy.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #65
            O: Apollo core

            U standalone je to samozřejmě super, u klasiky bych ocenil kdyby byla možnost volitelně aktivovat / deaktivovat nový čipset.
            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

            Komentovat


              #66
              O: Apollo core

              Ja to beru, ze to tam je, vastne dobry.

              Komentovat


                #67
                O: Apollo core

                Mne s toho vychadza uz len to, ze Vampire v tomto prevedeni je posledna forma SoftCore HW pre realnu Amigu. Po lopate, asi ziaden Vampire pre A1200/A3000/A4000 nebude. Je dost mozne, ze Vampire sa moze stat autonomnym HW s dalsimi features, ako PCI, USB, Ethernet atd ako MiniITX doska. Aspon podla toho progresu to tam speje. Nechame sa prekvapit, teda nechajte sa prekvapit
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #68
                  O: Apollo core

                  Je to achievment jako prase - o tom zadna.

                  Pokladam si otazku, v cem bude pro kupujiciho standalone V4 zajimavejsi nez libovolny minipc s prislusnym emulatorem?

                  Pridavani dalsich hw feature narazi na cim dal zretelnejsi nedostatek software, ktery by dokazal naplno vyuzit.

                  Na druhou stranu Vampire posazuje puvodni Amiga hw do uplne jine role. Nekolikrat jsem si rikal proc to nazval majsta Vampire, spis by se k tomu hodilo osloveni Alien.

                  Tato fotka za mne asi vystihuje jak se citi Amiga 600 se zabudovanym Vampire V2

                  Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 4008729-che3.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 46,8 KB
ID: 109850

                  Komentovat


                    #69
                    O: Apollo core

                    Tak jako tak bych byl moc vděčný za V1200 mimo standalone . Prostě z psychologického hlediska bych chtěl, aby byl upír / facehugger whatever v symbióze s původní deskou uvnitř Amigy, přestože z ní vlastně nic nepoužívá.
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #70
                      O: Apollo core

                      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                      . Po lopate, asi ziaden Vampire pre A1200/A3000/A4000 nebude.
                      Netusim jak to v realu dopadne s Vampirem pro A3000/A4000 ale podle vsech indicii verze pro A1200 urcite bude.

                      Komentovat


                        #71
                        O: Apollo core

                        Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                        Je to achievment jako prase - o tom zadna.

                        Pokladam si otazku, v cem bude pro kupujiciho standalone V4 zajimavejsi nez libovolny minipc s prislusnym emulatorem?
                        To je jako by si se mne lamera zeptal, v čem je pro mne Amiga atraktivnější než Atari ST. Kdyby jsem teď škrtly celý ten flame o rozdílu jednotlivého HW, tak je u mne výběr HW jednoznačný . Standalone V4 je pro mne nejblíže k NatAmi (když už ne HW specifikací, tak samotnou myšlenkou).
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #72
                          O: Apollo core

                          Gunnar potvrdil, že po Standalone bude V1200 a pak V3000/4000:
                          The standalones are done and under internal testings.
                          A4000 card will come after V1200
                          Zdroj
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #73
                            O: Apollo core

                            Tak jsem si uploadnul do Vampira 2.9 x11 a bootnul ten coffin (v51) a je to dost nadherny...
                            Z nejakeho duvodu mi ale par veci neslape. Napriklad SCUMM a nejaky dalsi...
                            Mohlo by to byt tim, ze mam jenom 1 mega chipu jinak nevim...
                            Amiga 500, GVP 530/40 MHz, 8 MB, 130 MB HDD SCSI

                            Komentovat


                              #74
                              Apollo core

                              Kdo vi, jestli to vubec slape jim. Jak to upravuji (jadro i coffin), tak muze byt docela pracne to vsechno znovu testovat a nejspis to zas tak peclive nedelaji.

                              Komentovat


                                #75
                                O: Apollo core

                                Pěkná prezentace Vampíru včetně Core3:



                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X