Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Apollo core

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Apollo core

    Ale ani nahodou... Na moji puvodni amigu dopustit nedam... ale ta druha si vyslouzila upgrade...

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: amigy.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 70,9 KB
ID: 109737
    Amiga 500, GVP 530/40 MHz, 8 MB, 130 MB HDD SCSI

    Komentovat


      #47
      O: Apollo core

      Tak mě potěšilo že v core 2.8 bude konečně zapnut expanzní port.
      To už nebudu muset shánět redukci na SD kartu
      Naposledy upravil bigmac; 15.03.2018, 21:17:52.
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #48
        O: Apollo core

        Jaky expanzni port?

        Komentovat


          #49
          O: Apollo core

          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
          Jaky expanzni port?
          Ten 8mi pinový "SPI port" co je vedle JTAG na vampire500 v2+.
          A jak píše Gunnar "Ethernet is working right now, USB we are testing"...
          Naposledy upravil bigmac; 16.03.2018, 06:58:36.
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #50
            O: Apollo core

            To mi připomíná...
            Kdo používá Plipbox s Vampírem (jako já), tak asi zjistil, že mu po upgrade na 2.7 přestal fungovat. (jako mě) Stačí do optional config souboru napsat NOBURST a zase to pojede... Nicméně alternativu přes SPI bych bral. Je někde něco, co už skutečně funguje? (s drivery)
            Amiga 500, GVP 530/40 MHz, 8 MB, 130 MB HDD SCSI

            Komentovat


              #51
              O: Apollo core

              Muže někdo vyzkoušet zda mu funguje odkaz na stažení ApolloOS (Coffin r49). https://apolloos.weebly.com/
              Mě to nefunguje chtěl jsem si to stahnout dokud jsem v práci
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                #52
                O: Apollo core

                Ne, taky mi to nejde, odkaz Download negeneruje žádnou akci.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #53
                  O: Apollo core

                  Ani mě se to nepodařilo...

                  Komentovat


                    #54
                    O: Apollo core

                    Stahujte přímo z magnetu (url otevřený z torrent klienta):
                    magnet:?xt=urn:btih:F5907EB8B530774DCB8C434902ABF6 71E2C45ED7&dn=coffin_r49p_32GB.rar&tr=udp%3a%2f%2f tracker.opentrackr.org%3a1337%2fannounce&tr=udp%3a %2f%2ftracker.coppersurfer.tk%3a6969%2fannounce&tr =udp%3a%2f%2ftracker.pirateparty.gr%3a6969&tr=udp% 3a%2f%2ftracker.zer0day.to%3a1337%2fannounce&tr=ud p%3a%2f%2ftracker.leechers-paradise.org%3a6969%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftrac ker.openbittorrent.com%3a80%2fa
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #55
                      O: Apollo core

                      kss - ksss... už to funguje https://apolloos.weebly.com/

                      Komentovat


                        #56
                        O: Apollo core

                        Web mozna, ale ten torrent, zda se, nema zadne peery, takze se nic nestahuje. Jede to nekomu ?

                        Komentovat


                          #57
                          O: Apollo core

                          Včera staženo cca za dvě hoďky...

                          Hele, Dóďo, používáš ten odkaz co dal Jack (ten mi nefunguje) a nebo si zkusil kliknout na to tlačítko na jejich stránkách a stahnul sis ten jejich torent (což předtím nefachalo a nešel ten torent stahnout)...?

                          Komentovat


                            #58
                            O: Apollo core

                            Pouzil jsem torrent na jejich webu.

                            Komentovat


                              #59
                              O: Apollo core

                              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                              Včera staženo cca za dvě hoďky...

                              Hele, Dóďo, používáš ten odkaz co dal Jack (ten mi nefunguje) a nebo si zkusil kliknout na to tlačítko na jejich stránkách a stahnul sis ten jejich torent (což předtím nefachalo a nešel ten torent stahnout)...?
                              Ten link od Jacka je na r49 a ta už není dostupná, teď je na jejich stránkách funkční link na r51. A jinak ten torrentí odkaz od Jacka je špatný, musel jsem smáznout neco v první nebo druhé řádce (nejaký enter na konci řádky) a pak to fungovalo...
                              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                              Komentovat


                                #60
                                O: Apollo core

                                Gunnarovo prohlášení ze dně 17.5.:

                                SAGA/AGA chipset je hotov a tým teď velmi aktivně testuje veškeré hry OCS/ECS/AGA a tuní jejich AGA kompatibilitu.

                                Pokud půjde vše dobře, první veřejný release by mohl být k dispozici v létě.

                                Na co se můžeme těšit:
                                * Core nastaví automaticky 2 MB Chipmem (nebo více)
                                * Core upgraduje všechny Amigy na AGA chipset
                                * Video a Audio pojede pouze přes HDMI (pouze = RGB a Cinch audio nepojedou)
                                * Nebude potřeba žádný flickerficker u prokládaných řežimů
                                * Chipmem přídavné karty (například A603, A604, ...) a Indivision ECS přestanou fungovat (to vše už obstará Vampír)
                                * Snad jediné, co bude z původních A603/604 karet fungovat je Clockport
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X