Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Apollo core

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Apollo core

    Na to si musim udelat chvili cas.

    Komentovat


      #77
      O: Apollo core

      Já mám za sebou 1/2 a fakt moc pěkně prezentované. Už se nemůžu dočkat večera, až juknu na druhou polovinu.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #78
        O: Apollo core

        Nová verze CoffinOS release 52. Zmiňují se o MiamiDX, tak snad už ten neregistrovaný Roadshow nebude prudit a vyskakovat.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #79
          O: Apollo core

          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
          Nová verze CoffinOS release 52. Zmiňují se o MiamiDX, tak snad už ten neregistrovaný Roadshow nebude prudit a vyskakovat.
          na druhou stranu, mozna to par lidi dohnalo k registraci roadshow, cimz ziskali podstatne lepsi TCP/IP stack nez Miami a mozna to mohlo prispet i k jeho dalsimu rozvoji...

          Komentovat


            #80
            O: Apollo core

            Když já mám klíč k MiamiDX a způsob, jakým zabastlili ten Roadshow do systému mi zrovna není po chuti. Ale chápu jejich intenci.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #81
              O: Apollo core

              Jak zabastlili Roadshow do systému, můžeš to trochu rozvést?
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #82
                O: Apollo core

                Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                Jak zabastlili Roadshow do systému, můžeš to trochu rozvést?
                proste byl normalne nainstalovany v systemu, ale jen jako demo bez licence...

                Komentovat


                  #83
                  O: Apollo core

                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  proste byl normalne nainstalovany v systemu, ale jen jako demo bez licence...
                  Aha, takže něco jako miami v AmigaOS 3.5. Jsem si říkal, jestli RS nějak s vampírem špatně spolupracuje, ale problém je jen lenosti koupit licenci .
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #84
                    O: Apollo core

                    Gunnar napsal jaké změny ještě přinese core 2.10, jsem docela zvědav, jestli se tím konečně pořádně urychlí mSata...

                    Changelog of the GOLD 2.10 releasea) Turrican 3 bug (fixed) (Thanks Daniel for the report)
                    b) Hybris music sometimes to fast (fixed)
                    c) Chipmem sometimes wrong detected (fixed)
                    d) Support for 4 Speed modes on IDE
                    Mode-0 = PIO-0 (default)
                    Mode-1 = PIO-4 (recommended for HDs)
                    Mode-2 = PIO-5 (recommended for CF)
                    Mode-3 = PIO-5+ (when fast is not fast enough)
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      #85
                      O: Apollo core

                      Tak jsem dnes zaktualizoval na 2.10 a vypadáto že podpora IDE je na mnohem lepší úrovni. V predchozích verzích Fast mód pro IDE s mSata nechodil, a při přístupu na disk nastala systémová chyba.

                      Nové jádro mi davá tyto výsledky:
                      Mode-0 = 2.75 MB - s tímto modem není žádný problém
                      Mode-1 = 7.5 MB - v systému se zatím chová dobře (jediné co padá je sysInfo), zvládá restart
                      Mode-2 = 9.8 MB - v systému se zatím chová dobře (jediné co padá je sysInfo), nezvládá restart (nevidí disk) musí se vypnout Amiga
                      Mode-3 = nefunguje, při přístupu na disk skončí chybou
                      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                      Komentovat


                        #86
                        O: Apollo core

                        Ja to updatoval ve stredu na 2.10 x12 a v sysinfu mi fungujou vsechny mody, jen mode 2 mi jednou spadnul... tak jsem zatim na mode 3. Tam mi sysinfo ukazuje 10.9 MB a nepada.
                        Amiga 500, GVP 530/40 MHz, 8 MB, 130 MB HDD SCSI

                        Komentovat


                          #87
                          O: Apollo core

                          Já mám x11 zatím nemám chuť experimentovat s x12...ty používáš mSata nebo CF?
                          Ty ovladače jsou více psané na CF, proto s mSata chodil pouze mode-0.
                          Autorem citovaného textu je Cerv Přejít na původní příspěvek
                          Ja to updatoval ve stredu na 2.10 x12 a v sysinfu mi fungujou vsechny mody, jen mode 2 mi jednou spadnul... tak jsem zatim na mode 3. Tam mi sysinfo ukazuje 10.9 MB a nepada.
                          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                          Komentovat


                            #88
                            O: Apollo core

                            No ja mam CF - to bude ono... zajimavy je, ze ten test na rychlost mi stabilne ukazuje trosku odlisny vysledky na ruznych partition ty samy CF (jen v mode 3)...

                            Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                            Já mám x11 zatím nemám chuť experimentovat s x12...ty používáš mSata nebo CF?
                            Ty ovladače jsou více psané na CF, proto s mSata chodil pouze mode-0.
                            Amiga 500, GVP 530/40 MHz, 8 MB, 130 MB HDD SCSI

                            Komentovat


                              #89
                              O: Apollo core

                              Komentovat


                                #90
                                O: Apollo core

                                Hele, kluci, nevíte jestli se ještě musí registrovat Vampire, aby to po fleši nejelo černobíle...? Páč na jejich stránkách, kde se stahuje vše potřebné o tom není ani ň a registrační stránka je už nějakou dobu taky mrtvá.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X