Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 500 na novinky.cz

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ostatní Amiga 500 na novinky.cz

    A500 na novinky.cz ve videu k clanku o pripojeni Ceska k internetu v roce 1992

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: A500.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 78,6 KB
ID: 113145

    Ano, Amiga je tam vcelku omylem, ale hlasit se to musi

    #2
    O: Amiga 500 na novinky.cz

    K Cesnetu jsem se připojil někdy v roce 1999, přes Dvůr vedla páteřní linka a měli tady server, kde jako správce seděl kámoš, ke kterýmu jsem imrvére chodil s paklem disket aby mi něco stáhnul z Aminetu. Rychlost byla kosmické čtyři mega a to byl kurňa fičák... Pak už mě měl asi plný zuby, tak mi zařídil připojení přes tel. linku 56k a já začal sosat v klidu domova...
    Jj, byly to krásný dřevní doby internetu a počítačů pro opravdový chlapi...

    Komentovat


      #3
      O: Amiga 500 na novinky.cz

      Ja mel stesti a videl net v roce 1993 ma CVUT. Tedy asi rok po tom, co ze vubec Ceskoslovensko k netu pripojilo. Jak pise Idefix, byly to krasne drevni doby.

      Komentovat


        #4
        O: Amiga 500 na novinky.cz

        ja zacal po vojne v 98, 56k modem, provider pvt litomerice, protoze mel nejlepsi pingy na server ultima online, mesicne za 200,- + 90,- za hodinu pripojeni, mesicne cca 6-7k za tel jj dobra doba pro opravdovy chlapi
        Naposledy upravil Lasice; 11.02.2017, 18:20:56. Důvod: doplneni textu
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #5
          O: Amiga 500 na novinky.cz

          Já taky na ČVUT, zhruba v 95. nebo 96. ale...
          měli tam tenkrát celou učebnu se siliconama, ale žádnou hru, takže brutální zklamání..
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat


            #6
            O: Amiga 500 na novinky.cz

            Tak v nasledujicim clanku "Jak se zmenily pocitace za 25 let" je k videni i A4000D

            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: a4kd.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 72,2 KB
ID: 109133

            Komentovat


              #7
              O: Amiga 500 na novinky.cz

              Já se dostal poprvé k internetu v New Yorku v 1997. Pak v 98 v Ostravě přes telefonní linku a první má stránka v CZ byla seznam.cz od Lukašovice. Jako dítě jsem chodil za mámou, která pracovala ve Vysoké škole báňské a to ve výpočetním středisku, kde to bylo opravdu zajímavé a od té doby mě zajímají integrované obvody

              Komentovat


                #8
                O: Amiga 500 na novinky.cz

                Myslím, že toho majitele znám.
                Naposledy upravil TheMrKocour; 19.02.2017, 20:10:35.
                Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X