Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

new HAM8 player

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: new HAM8 player

    Nejsem žádný odborník, ale dle mne i tohle je na holou Amigu pecka. Chtělo by to ale zabezpečit, aby šel zvuk normální rychlostí - v poslední variantě i na úkor současné rychlosti běhu obrazu. Když se to okno zmenší, tak i holá Amiga by mohla stačit.

    Ehm věřím, že by se našli jedinci, kteří, kdyby se jednalo o Dooma na holé Amize a ten Doom by byl o polovinu pomalší jako verze tohohle videa, co by jásali, jak je to perfektně hratelné...
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #32
      O: new HAM8 player

      Dalsi 2 reporty

      Tvrzeni "bezi to na hole 1200" se bohuzel nepotvrdilo.

      Dosud jsem mel WinUAE za vcelku "akuratni emulator", ale je to proste rychlejsi emulovane




      Komentovat


        #33
        O: new HAM8 player

        Hmmm, snad uz teraz ten moj HAM8 vypocet o priepustnosti ChipRAM bude viac akceptovany.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #34
          O: new HAM8 player

          ale taky nejake divne...

          pokud maji byt obe tato videa pehravana na hole A1200, tak by to melo byt stejne a je tam velky rozdil...


          Amiga 1200 -=HAM8 video player=-***HAM8 video player for the Amiga 1200Resolution: 704x192Colors: 262144Framerate: 25 fpscode:Peabrain/FaqueSource: http://pe...

          Komentovat


            #35
            O: new HAM8 player

            Dnes som to skusil na mojej BPPC060 a po prvom spusteni nic, len rozhadzany scrolling. Musel som dat VBASE na nulu a uz to ako tak islo. Hudbu sekalo,video tiez nebolo plynule a zadrhavalo a scrolling isiel tiez pomaly a preblikovaly tam rozne znaky a obraz posunuty dost vlavo...
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #36
              O: new HAM8 player

              Problem je citanie dat z interneho IDE radica, vyskusaj prehravanie videa z PCMCIA CFky. Zistil som, ze PCMCIA nezatazuje CPU ako IDE, osobne skusenosti mam napriklad pri napalovani CD-RW, ak napalujem data z IDE rychlost palenia je cca 6x, ak vsak ak data tecu cez PCMCIA na IDE Writer, palenie 10x az 12x rychlostne!
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #37
                O: new HAM8 player

                To se to nevejde do RAM, pripadne do RAMdisku ?

                Komentovat


                  #38
                  O: new HAM8 player

                  to booboo: Citanim z IDE radica to neni, lebo mam FAST ATU. Je to zrejme tym pomalym pristupom do chipky na BPPC kartach. Uz som raz pisal, ze veci co mi isli na holej A1200 v pohode su na BPPC060 pomale ak svina (aj na BPPC040). Toto Phase5 nezvladlo a pustili do sveta taketo nedoriesene karty. Teda 68k procesor je na PPC kartach brzdeny citanim a zapisom do CHIPky este viac ako na NOPPC kartach (2-4x).

                  to doda: ma to > 600MB..
                  Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                  Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                  Komentovat


                    #39
                    O: new HAM8 player

                    A je to jen jeden soubor
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #40
                      O: new HAM8 player

                      Tak jsem to zkusil a nejede mi to na B1260/66 a OS3.5. Jako by si ten spustitelný soubor nenatáhl data se zvukem a videem. Zkusil jsem to i bez SS, dal jsem setpatch a spustil testHAM8.exe. Zajímavé je, že dle YT to jede na 68060 bez problémů. Ve WinUAE mi to jede.

                      Edit: Tak bez setpatch to jede, ale je to hrozná cukatura. Ani addbuffers nepomůže. Podle mě to nestíhá číst data z disku. Mám jen základní IDE a CF kartu.
                      Naposledy upravil Solaris104; 13.03.2017, 22:46:42.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #41
                        O: new HAM8 player

                        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                        Problem je citanie dat z interneho IDE radica, vyskusaj prehravanie videa z PCMCIA CFky. Zistil som, ze PCMCIA nezatazuje CPU ako IDE, osobne skusenosti mam napriklad pri napalovani CD-RW, ak napalujem data z IDE rychlost palenia je cca 6x, ak vsak ak data tecu cez PCMCIA na IDE Writer, palenie 10x az 12x rychlostne!
                        Zkusil jsem to ještě z PCMCIA přehrávat a je to už plynulejší a dá se na to dívat. Ideální to ale stále není.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #42
                          O: new HAM8 player

                          Asi to zkusim na FastATA co mam (ale zatim nezapojene) pro A1200.

                          Komentovat


                            #43
                            O: new HAM8 player

                            No, ked ten subor ma 600MB, aj keby to nakrasne bezalo na holej A1200, tak je to nepouzitelne, ked je to skoro kapacita CD (tam by nestacil datovy tok) a moj harddisk v Amige v 1995 bol celych 850MB Mozno pre hry na CD32 by to malo nejaky zmysel, s mensim datovym tokom (teda mensie okno).
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat


                              #44
                              O: new HAM8 player

                              Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                              Zkusil jsem to ještě z PCMCIA přehrávat a je to už plynulejší a dá se na to dívat. Ideální to ale stále není.
                              Zkousel jsi i tu lowres verzi?

                              Komentovat


                                #45
                                O: new HAM8 player

                                Mne s toho vychadza jedna vec, cely player alebo cela zakladna algoritmu bola naprogramovana vo WinUAE. V emulatore je moznost konfikuracie aka Amiga bude emulovana, ale to neznamena, ze vsetko v emulacii je emulovane 1:1. Za vyskusnie by stalo vo WinUAE nastavit emulaciu holej A1200 a pod emulaciou spusti nejaky test co bude merat priepustnost CHIP RAM. Myslim si, ze vysledky sa vobec nebudu zhodovat zo skutocnym, zelezom! To by potom vysvetlovalo preco na skutocnej Amige prehravanie HAM8 nieje realizovatelne, tak ako som to tvrdil na zaciatku vlakna
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X