Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

OS 3.9 - čeština

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    OS 3.9 - čeština

    Při instalaci OS 3.9 a pak i při doinstalování BB je možno si vybrat v intalerech češtinu. Zkoušel jsem to, včetně doinstalování somostatného BB2 - češtiny a nikde se to neprojeví. V Locale je sice položka čeština, ale v jazycích je jen angličtina. Musí k tomu být ještě přiinstalováno české prostředí, nebo dělám něco jiného blbě?
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    V LOCALE/LANGUAGES mas czech.language?
    Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
    Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

    Komentovat


      #3
      musi se to doinstalovat, je tam nekde installer neco jako Install special locale, coz je rustina a cestina
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Alebo skus toto:



        Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
        Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

        Komentovat


          #5
          to prave NEZKOUSEJ

          LocaleCS_BB1.lha je archiv s aktualizaci lokalizace LocaleCS, ve kterem jsou obsazeny nove katalogy pro AmigaOS 3.5 Boing Bag 1.
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Ale ved pisem ze: https://aminet.net/package/misc/misc/LocaleCS_main

            LocaleCS_main.lha - mu "vytvori" CZ/SK prostredie a katalogy potom moze aktualizovat.

            poznamka chajnuse: to pises spravne, ale je to taky pro 3.5 doinstaluj to radsi normalne
            Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
            Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

            Komentovat


              #7
              ale von 3.9 je prelozenej myslim fakt povedene, ato odvedlo vybornou praci.
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Tak hotovo. Na disku OS3.9 je v adresáři OS-Version 3.9 podadresář Special Locale, kde se spouští Locale Instalation pro exotické jazyky jako je čeština, turečtina a ruština.
                Pak jsem ještě přehrál všechno z BB2-czech, ale pořád mi nefungovaly některé fonty. Ty jsem pak natvrdo překopíroval z LocaleCS_main.lha, což je balíček pouze pro OS3.5 (aspoň podle dokumentace).
                Z prvních průzkumů systému se zdá, že překlad je velmi zdařilý.
                Thanx chlapci a děvčátka
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X