Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AMiga časáky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AMiga časáky

    tak pánové jedinečná příležitost

    PC - Prodam velke bazar. Prodej snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete.

    #2
    O: AMiga časáky

    Se po....?

    Komentovat


      #3
      O: AMiga časáky

      Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
      Se po....?
      no mě to tak přijde

      Komentovat


        #4
        O: AMiga časáky

        Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
        no mě to tak přijde
        Dobrej blázen,kurz byl 1 DEM 17-18kč,ale hlavně ještě +40% ceny,zkouší,jestli to nějakej šílenec koupí.
        Amiga je nejlepší...

        Komentovat


          #5
          O: AMiga časáky

          Autorem citovaného textu je krtek11 Přejít na původní příspěvek
          Dobrej blázen,kurz byl 1 DEM 17-18kč,ale hlavně ještě +40% ceny,zkouší,jestli to nějakej šílenec koupí.
          No jestli se někdo takový najde, tak je chudák zralý na Chocholouška. Ještě k tomu v němčině .

          Komentovat


            #6
            O: AMiga časáky

            No to si ustřík... Přes dvacet papírů za krabici starejch germánskejch časáků...

            Z toho mi vychází jediná možná rovnice - pro ostatní populaci je Amigista = debil, co koupí cokoliv s nápisem Amiga ať je cena jakákoliv...

            Komentovat


              #7
              O: AMiga časáky

              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
              pro ostatní populaci je Amigista = debil, co koupí cokoliv s nápisem Amiga ať je cena jakákoliv...
              V téhle úvaze si zapomněl na možnost debila v ráci druhé strany rovnice. Ale nemyslím si, že si nezapomněl, jen si mne chtěl vyprovokovat, že jo?
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: AMiga časáky

                Tohle se vozilo z Německa zadarmo tvl.
                Panda Libor

                Komentovat


                  #9
                  O: AMiga časáky

                  Mám toho doma dvě plný bedny, na RESETkání jsem to chtěl přinést na rozdání zadarmo, ale teď zvažuju, jestli to nedám za 20000 na bazoš
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    O: AMiga časáky

                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    Mám toho doma dvě plný bedny, na RESETkání jsem to chtěl přinést na rozdání zadarmo, ale teď zvažuju, jestli to nedám za 20000 na bazoš

                    Tvl, máš doma zlatý vejce...!

                    Komentovat


                      #11
                      O: AMiga časáky

                      No jo, to bych asi i já vydělal pár tisíců za pouhý český téměř kompletní AmigaReview.
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X