Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hra Standard Deviation

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Hra Standard Deviation

    Objevila se nevydaná hra Standard Deviation

    download včetně traineru

    video
    Download Link: http://www.flashtro.com/index.php?e=page&c=AmigaHTML5&id=4403New Amiga Game 2017 - Standard Deviation - Flashtro Trainer and Gameplay video of...


    Přirovnávají ji ke střílečce Project-X, myslím si, že kvalit projectu nedosahuje. Spíš mi připomíná italskou střílečku T-Racer. Každopádně je ta hra lepší než Reshoot a navíc se plánuje vylepšená AGA verze. Hra má 7 levelů a jsou tam i bonusové minilevely s průletem tunely podobné jako ve hře Project-X. Minimálně s trainerem si ji určitě zahrejte.
    I love Amiga

    #2
    O: Hra Standard Deviation

    no nevim, koukal jsem na gameplay na videu a vypada to vselijak jen ne jako dobra hra. A byt lepsi jak reshoot asi neni tak tezke (bohuzel)

    To me daleko vic zaujala tahle "Novinka" predelana z Atari ST: ARCTIC MOVES
    Naposledy upravil ExiE; 16.03.2017, 21:36:14.

    Komentovat


      #3
      O: Hra Standard Deviation

      A to už se chystá Reshoot R
      Panda Libor

      Komentovat


        #4
        O: Hra Standard Deviation

        Problém týhle hry jsou neskutečně otravné zvuky.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Hra Standard Deviation

          Podla videa mi to pride, ze su tam dva zvuky, jeden ked striela nepriatelsky objekt a druhy, ked strela playera nieco zasiahne...
          Nelubi sa mi ani grafika pozadi v hre a hlavne farby. Farby panela a oblakov v prvom levely, to je neskutocny hnus.. Neviem ci to nerobili na ciernobielych TV.
          Aby som nebol len negativny, tak sprity su celkom pekne...

          PS: Este som neskritizoval bonusovy level, v ktorom tie tehlicky v popredi v style arkanoid su tiez dost ubohe...
          Zabavnost asi tiez nic moc, ked hrac v tom videu levely len tak preskakuje a nevydrzi do konca...

          PS2: A nakoniec mi hra aj tak nejde spustit na A1200...
          Naposledy upravil DJM; 16.03.2017, 17:29:36.
          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

          Komentovat


            #6
            O: Hra Standard Deviation

            mne se to video libi... grafiku jako project X to teda nema, ale s trainerem si ji asi dam. Aspon bude duvod vytahnout Amigu z kouta

            edit: aha, jestli nejde na hole A1200 tak si ji asi nezahraju... :/
            Naposledy upravil looke; 16.03.2017, 18:45:19.
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X