Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Retropack

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Retropack

    Myslim ze by nebylo spatny sem psat nejen zkusenosti s jednotlivci, ale muzou se hodit i zkusenosti s firmama, neni jich mnoho, ze.

    Code:
    http://www.retropack.co.uk
    - objednal sem si joypad k CD32, chlapik rikal ze normalne neposilaj mimo UK a ze nevi kolik bude posta. Po trosce premlouvani se uvolil ze to teda posle a ze postovne bude 10 liber.
    Dnes mi pet liber vratil s tim ze posta byla jen 5 doporucene. Velmi ferovy pristup myslim. Paypalem platim jiz nejaky ten rok, ale tohle se mi stalo poprve, proto myslim ze to stoji zato sem napsat.
    Podam jeste zpravu v jakem stavu mi dojde. Prodavaji sice pouzite veci za vyssi ceny nez obvykle, ale mela by to byt sberatelska kvalita. Mrknete na jejich webik, treba vas neco zaujme.

    Chajnus

    P.S. tyhle pady k cd32 sou fakt bozi...
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    #2
    Tak moje vlastní zkušenost:
    Protože normálně retropack nemá při registraci možnost se zaregistrovat pro občana ČR, napsal jsem jim přes webový formulář dotaz, zda je možné objednat si hru do česka a zaplatit paypalem. Obratem mi odpověděli, že no problem. Ptal jsem se taky na jednu hru, jestli jí mají dvakrát (chain chtěl taky), odpověděli, že bohužel mají jenom jednu a druhou bez krabice a manuálu (jenom diskety). Tak jsem si objednal jenom to celé balení pro sebe. Okamžitě mi vystavili paypal fakturu, kterou jsem v úterý odpoledne uhradil. A světe div se - už v pátek jsem měl zásilku doma!

    A jaké bylo moje překvapení, když jsem otevřel krabici se hrou a uvnitř byly kromě kompletního obsahu i ty diskety navíc! Pravděpodobně byly prostě bez krabice neprodejné, tak mi je přibalili (anebo to byl omyl). Každopádně super spokojenost, poštovné bylo 3.50 GBP a v balení byl ještě poukaz na 10 procent slevu pro příští objednávku.

    Jenom bych ještě rád jednu poznámku: když si budete chtít něco objednat, přečtěte si pečllivě popis, případně se ptejte. Obrázky u her totiž nezobrazují skutečně prodávanou věc, ale jsou to převzaté ilustrace z HOL. Např. u Supremacy je vyobrazen původní obal, ale u popisu hry je napsáno, že na prodej je budget od HIT SQUADU, který je samozřejmě horší než originální vydání.
    Naposledy upravil Predseda; 27.02.2007, 13:24:52.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat

    Zpracovávám...
    X