Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ztracené SZ

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ztracené SZ

    Včera večer mě Sciner poslal dvě SZ s kontaktem na sebe a dnes ráno jsem zjistil, že obě zprávy jsou fuč...


    Tak kdo se přizná...?



    A nehlaste se všichni...



    #2
    O: Ztracené SZ

    Pokud jsi je nesmazal sam, tak je to divny. Vim ze je limit na pocet zprav, ale ani tak to zadne myslim nemaze samo a uz vubec ne nove, ale muze tam byt nejaka chyba.

    Komentovat


      #3
      O: Ztracené SZ

      No právě, že jsem si je jenom přečet, pak sem zaklapnul komp a šel spát s tím, že mu dopolko zavolám a vono tohle...

      Komentovat


        #4
        O: Ztracené SZ

        asi dobrej model
        Amiga 1200T - Blizzard 040@40 Mhz, 32 MB RAM, OS 3.1.4, RapidRoad USB, Gotek
        Amiga 1200 - OS 3.1.4, Indivision AGA MK2cr

        Komentovat


          #5
          O: Ztracené SZ

          Kdyby se to dělo někomu dalšímu, tak to prosím hlaste. Zatím mě nenapadá proč se tak děje.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            O: Ztracené SZ

            Já! ja ja ja ja ja

            Mne se taky ztrácí PM mezi mnou a Jackem-3d. Ona se tedy ztratí ještě před tím, než by vůbec Jackovi dorazila. Absolutně vylučuji možnost, že by mi někdo jako Jack neodepsal a tak si myslím, že bude chyba spíše tady v tom systému. 16.5. mi naposled Jack psal, že dá večer video z Resetu jak tam kecám ty pitomosti o mé hudební rutině na Youtube. Jack, určitě zapomněl a tak jsem se mu připomněl no a jak vidím, že tady píše, tak jsem si říkal, že by odepsal určitě i mne a jednoduše že mu ta moje SZ nedorazila, dle pojmenování tohohle vlákna tedy ztratila

            Můžete se mi ta to prosím kluci někdo podívat?

            Díky, váš Lišák
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: Ztracené SZ

              Na co PM, když by ti bohatě stačil DPMB?

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X