Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Reshoot R

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Reshoot R

    Připravuje se pokračování střílečky Reshoot s názvem Reshoot R. Hra bude mít oproti původní verzi nějaké vylepšení jako autofire option, extra zbraně atd.

    Tady je i video, kde lze vidět ukázky ze hry
    Video from World premiere of RESHOOT R at the RETROpulsiv event held in the german city of Augsburg 18. and 19 of march. See the first moving pictures from a...
    I love Amiga

    #2
    O: Reshoot R

    Nové video, Reshoot R zatím vypadá lépe než předcházející díl.
    Finally, it´s time to publish a gameplay video of my forthcoming Amiga shoot´em-up RESHOOT R. The video shows an early version of the game, which was produce...
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Reshoot R

      Jako jo, tohle už je přijatelnější než ta minulá hrůza za litr.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Reshoot R

        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
        Jako jo, tohle už je přijatelnější než ta minulá hrůza za litr.
        Asi budu prilis kriticky, ale je to furt priserne. Je videt, ze pan je programator a ne grafik, takze spoleha na strojovy dithering, ktery bude pri nizsim poctu barev vzdycky hnusny. To okoli se rozhodne nehybe v 50 fps takze to cuka. Prijde mi ze ta plazma sezere spoustu casu a pritom zas takovy zasadni efekt to neni...

        A mozna to take odporuje memu dojmu, ze by to chtelo po tech x letech nejake zajimavejsi hry nez jen po ste nejakou strilecku s raketkou nebo skakacku...

        Komentovat


          #5
          O: Reshoot R

          Vyzera to lepsie, ale aj tak sa mi to nepaci. Vsetko je len take modro-ruzove a vela farieb tam nevyzera byt a raketka neni raketka. Zlaty Disposable Hero...
          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

          Komentovat


            #6
            O: Reshoot R

            Nové video ze hry, mě se to vážně líbí
            Commodore Amgia -=Reshoot R=- Amiga CD32 demo version***An early version of Reshoot R. Author: Richard LowensteinSource: https://www.facebook.com/groups/Comm...
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: Reshoot R

              Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
              Nové video ze hry, mě se to vážně líbí
              https://www.youtube.com/watch?v=3IGC50c93BM
              hezketoje

              Komentovat


                #8
                O: Reshoot R

                Pěkné ano, ale furt stejné, shoot am up, tady si vystačím s projektem X a Galagou.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  O: Reshoot R

                  Celkově to vypadá dobře, raketka by byla dle mne lepší, ale to zúžení tomu taky pomohlo a vypadá to teď lépe jako ten čtverec co byl použit prvně. Nevypadá to zrovna na lehkou střílečku
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: Reshoot R



                    Amiga Game: Reshoot R (2018) Demo Secuela de Reshoot(2016) un shooter que asombró por su calidad técnica. Su segunda parte será aún mejor tanto gráfica como ...
                    Panda Libor

                    Komentovat


                      #11
                      O: Reshoot R

                      Mne sa to paci, vyzera to velmi dobre, skoda len ze miesto raketky je tam akysi divny utvar.
                      --------------------------------------------------
                      A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                      Komentovat


                        #12
                        O: Reshoot R

                        Konečně to nějak vypadá, ta původní hra byla graficky zoufalá.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          O: Reshoot R

                          Autorem citovaného textu je TherioN Přejít na původní příspěvek
                          miesto raketky je tam akysi divny utvar
                          Teď to vypadá, že nakonec budou řešit i grafiku jednotlivých objektů, takže se o raketku asi neboj
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #14
                            O: Reshoot R

                            Působí to hratelně, má to potenciál, když předělají raketku a potvory, může z toho být našláplá pecka.
                            Panda Libor

                            Komentovat


                              #15
                              O: Reshoot R

                              To vypadá super!

                              Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                              Nedavno jsem pres DiskImage hral OnEscapee a fungovalo to vytecne. Bohuzel ta hra je uplne blba.
                              Můžeš to nějak rozepsat. Proč je hra OnEscape blbá? Stačí mi i 2 věci.
                              Naposledy upravil Lisiak; 23.02.2018, 13:49:15.
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X