Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

blizzard na prodej

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    blizzard na prodej

    na nyxu se objevil blizzard 1230 @50Mhz 32MB RAM 60ns za 6k... kdyby nekdo chtel
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    #2
    O: blizzard na prodej

    Beru, dík.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: blizzard na prodej

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Beru, dík.
      nedávno někdo někde remcal, že 6k za blizze je moc a najednou zmizí jak pára nad hrncem Ale už nevim kdo to byl, spíš je to jen taková vsuvka . . admine smaž to

      Komentovat


        #4
        O: blizzard na prodej

        1230 se právě prodal na Amibay za 230 Eur s 16MB paměti. Plus pošta atd. Další je tam za 250, bez paměti, ale s FPU, a tři zájemci. Tenhle má 32 MB modul a je od člověka kterého znám. Já ho v podstatě nepotřebuju, ale co když mi ten můj jednou klekne...
        Naposledy upravil Predseda; 04.04.2017, 14:19:07.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: blizzard na prodej

          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          1230 se právě prodal na Amibay za 230 Eur s 16MB paměti. Plus pošta atd. Další je tam za 250, bez paměti, ale s FPU, a tři zájemci. Tenhle má 32 MB modul a je od člověka kterého znám. Já ho v podstatě nepotřebuju, ale co když mi ten můj jednou klekne...
          jj, přesně, taky sem chtěl nějakou turbínu do zálohy, a někdo se mi tu vysmál, že blizz odejít nemůže stejně přemýšlím, že vezmu tu 020 co tu někdo nabízel . . líbí se mi ten 020 cpu, že je to asi více kompatibilní než 030 s non whdl hrama a demama.

          Komentovat


            #6
            O: blizzard na prodej

            Tak hlavně děti rostou a už taky potřebujou vlastní Amigu. A přece jim nedám dvanáctku jenom s M-Tecem.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X