Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kdo mi spraví A1200 desku?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Kdo mi spraví A1200 desku?

    IDEfix píše že horší je ten kraťas, protože už ví že se nechal ukecat a deska je na cestě k němu na opravu

    je to tak že jsem vystřílel všechny nábuje a dostal se do slepé uličky a to jme nad tou deskou seděli dva osm hodin,
    další pokusy by z mé strany by byly jen krůček k zhoršení situace s deskou a to mám zasebou pár oprav ale
    vesměs ZXS.
    Další věc co mě k tomu vede že mám u IDEfixe Blizzard PPC 040 na 060 na tuning a měl by přijít právě s tou deskou do toho toweru,
    tak to bude mít aspoň pan Doktor pod jednou střechou.
    Vážně jsem zvědavý co te kraťas způsobuje.
    Prozatím tedy uzavírám.
    Amiga

    Komentovat


      #47
      O: Kdo mi spraví A1200 desku?

      Grrr! A pak má mít čas na moje A4000 a taky na 1200, 600...

      Komentovat


        #48
        O: Kdo mi spraví A1200 desku?

        Ahoj
        Naposledy upravil Sciner; 11.09.2017, 20:08:12.
        Amiga

        Komentovat


          #49
          O: Kdo mi spraví A1200 desku?

          Autorem citovaného textu je Sciner Přejít na původní příspěvek
          Takže hlásím vyřešeno a AMIGA žije zkrat na desce způsobil nějaký vodivý předmět velikosti 0,000 nic u jednoho z konektoru.

          Tímto díky firmě ROMISTORE za velice rychlou a kvalitní opravu ( zvládli to při recap ).

          Takže jsem IDEfixe tímto ani nezatěžoval aby měl čas na ostatní(viz reakce z předchozího příspěvku)
          Ahoj
          Amiga

          Komentovat


            #50
            O: Kdo mi spraví A1200 desku?

            Taky jsem svou A600 nechal recapnout u RoMi, sice za nemalý peníze, ale dobře a rychle. A bez nutnosti přemlouvat a "obtěžovat" lidi...
            Halda C64 a k tomu nějaká ta Amiga

            Komentovat


              #51
              O: Kdo mi spraví A1200 desku?

              Mně přijde fajn, že je tady někdo, na koho je možné se oficiálně obrátit a mít to včetně legální záruky.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #52
                O: Kdo mi spraví A1200 desku?

                Přesně, o tom to je - amigu si může dneska koupit kdokoli a nechat si ji normálně opravit, aniž by musel mít konexe nebo horko těžko někoho shánět a přemlouvat.
                Za mě fakt palec nahoru.
                Halda C64 a k tomu nějaká ta Amiga

                Komentovat


                  #53
                  O: Kdo mi spraví A1200 desku?

                  No, já nedělám Amigy na kšeft jako RomiStore, ale pro zábavu a pro kamarády a to ve svém volném čase, kterého nemám mnoho. Takže asi tak...

                  Komentovat


                    #54
                    O: Kdo mi spraví A1200 desku?

                    Ale já to tak přece vůbec nemyslel ať nedojde k nedorozumění, já hodil přece dotaz kdo ještě amigy dělá a našel jsem tento servis (samo nedělá to za darmo) ale jak již napsal springy máš toho moc a děláš to pro radost tak ať tě neotravujeme s maličkostma které jdou pořešit jinak! Tak se prosím hned nezlob IDEfix to nebylo vůbec na tebe a vůbec myšleno zle.
                    Amiga

                    Komentovat


                      #55
                      O: Kdo mi spraví A1200 desku?

                      Přesně tak, IDEfix může bejt spíš rád, že ho nevotravuj cizí lidi, co furt něco chtěj
                      Ono ostatně, nalijme si čistého vína, kdyby to kdokoli z nás (kdo to umí) dělal na kšeft, ... kolik byste si stanovili cenu? Zcela nezaujatě, IDEfixi, kolik by sis třeba řek, kdybys měl stanovit cenu, za kterou by sis na to v horizontu třeba dvou týdnů našel čas?
                      Takže tak.

                      Buďme rádi, že tu taková alternativa je.
                      Halda C64 a k tomu nějaká ta Amiga

                      Komentovat


                        #56
                        O: Kdo mi spraví A1200 desku?

                        Uz jsem to asi nekde psal, ale ja bych to nedelal. Pokud by to slo dobre, tak mozna, ale tohle se snadno rozdrbe a co potom. Clovek s tim stravy strasne casu s nejasnym vysledkem. Je pravda ze oficialni nabidky jsou fajn.

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X