Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

BlackBOX 1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hardware BlackBOX 1200

    Elbox pripravuje novy tower pro A1200.

    Na eshopu se objevila predpobjednavka za 299Eur

    Zatim byla uverejnena pouze jedna neuplna fotka

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: dd5242497c44404d2a506946daa4e525.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 215,7 KB
ID: 113195

    #2
    O: BlackBOX 1200

    Este ze cena je uplna, takze sme v klude!
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: BlackBOX 1200

      To nevypada spatne vubec!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: BlackBOX 1200

        Vypadá to pěkně,ale cena mě připadá úplně mimo mísu(299Eur-8000kč),brrr,až jsem z toho dostal zimnici.
        Amiga je nejlepší...

        Komentovat


          #5
          O: BlackBOX 1200

          Nejsem zastáncem towerizace Amíg, nicméně 8000 kč mi na tower v malovýrobní sérii nepřijde jako moc veliký přestřel. Tohle je kus profesionálně zpracovaného plechu. To ti bez mašiny neudělá jen tak někdo, aby to vypadalo dobře. Druhou stránkou věci je, jak bude ten tower navržen. Třeba mne se z té foto vůbec nelíbí, aby mi 1/3 z větráku foukala do plechu. Ale to je jen samozřejmě můj osobní názor. Tedy názor někoho, kdo nevyrábí towery pro počítače.

          EDIT: Je pravdou, že ta cena je u mne strop, kolik bych byl ochoten za takovou věc dát. Taky bych to bral jako jednorázovou investici.
          Naposledy upravil Lisiak; 15.04.2017, 11:44:01.
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: BlackBOX 1200

            nic proti, ale když si těma prachama vytřu prdel, tak budu mít aspoň pocit, že jsem king....
            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

            Komentovat


              #7
              O: BlackBOX 1200



              Jsem rád, že zde mezi námi jsi i přes to, že se naše názory na tuhle věc liší
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: BlackBOX 1200

                Tak som zvedavy z ktorej znacky towerov to zbastlili.... neprepokladam ze si dali urobit svoj case od zakladu
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  #9
                  O: BlackBOX 1200

                  Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                  Tak som zvedavy z ktorej znacky towerov to zbastlili.... neprepokladam ze si dali urobit svoj case od zakladu
                  predpokladam, ze to bude nejaky srot, protoze drtiva vetsina modernich beden takoveto velikosti nema tak prdelne usazeny zdroj
                  a kdyz uz tak by tam mela byt misto te prosklene bocnice nejaka plna s pruduchy pro ten vetrak...

                  Komentovat


                    #10
                    O: BlackBOX 1200

                    Ať je to jak je to, cena je i na naši komunitu opravdu šílená. Tolik peněz za pouhý tower? I když na druhou stranu, můj Elbox tower, vůbec první typ co se vyráběl, stál taky pěkné prachy a to byl bez zdroje. Kam to spějeme.....
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: BlackBOX 1200

                      Ten vetrak zdroje napul zakrytej je podle mne danej tim, ze chteli mit kompaktni velikost krabice. Nelibi se mi to, ale treba tam pujde dat vlastni zdroj. Ja bych vlastne chtel jenom ty plechy a kabelaz...
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        O: BlackBOX 1200

                        LoL - to odhaluji jak novou Skodovku

                        Na webu se objevila dalsi fotka...

                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: dbox2.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 24,0 KB
ID: 109245

                        Komentovat


                          #13
                          O: BlackBOX 1200

                          Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                          LoL - to odhaluji jak novou Skodovku
                          Jestli to bude mít dělené světlomety, tak ať si to raději nechají .

                          Komentovat


                            #14
                            O: BlackBOX 1200

                            No tak v tom případě ještě chybí "amatérské" záběry zachyceného Elboxu na D1.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: BlackBOX 1200

                              Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                              Ten vetrak zdroje napul zakrytej je podle mne danej tim, ze chteli mit kompaktni velikost krabice.
                              To jim neberu, ale za ty prachy i to lze resit podstatne lepe a inteligentneji napr takto...
                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: index.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 81,0 KB
ID: 109246
                              zdroj umistit dopredu uplne dolu kde nic neni, studeny vzduch zdroj natahuje zespodu pres protiprachovou mrizku a fuci rovnou ven...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X