Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vzpoura

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Vzpoura

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Workbench 3.X (Commodore-Amiga & Cloanto, 2002, Amiga)_1_raw.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 68,2 KB
ID: 113205

    Přátelé, tak toto je vzpoura!! ..ehm no pardon za trochu dramatickoj úvod, na jednom hoooodně starém CD z roku 1996 jsem našel soubor vzpoura.lha a hned jsem si vzpomněl jak jsem se na tu hru tenkrát těšil, měla to být česká adventurka od autora s nickem "Ute" z nějaké vesnírné stanice napsaná v AMOSu, je potřeba pouze čeština v koi8 vypadalo to docela nadějně, bohužel jsem ju tehdy viděl a hrál naposled a pravděpodobně nikdy nevyšla, jak sám autor píše v readme, je to spíš demonstrace vývojového prostředí hry napsaného též v AMOSu. ze hry jde vyskočit jednoduše stiskem ESC. Kdyby měl nekdo zájem si to jen tak vyzkoušet, můžu to poslat do mailu nebo kdyby to šlo hodit někde sem, má to 450kb...

    #2
    O: Vzpoura

    Hru prosím přilož do tohoto vlákna .
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Vzpoura

      To vypada krasne a nikdy jsem to nehral! Sem s tim!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: Vzpoura

        Omluvuju se p(ař)ánové, že to sem dávám až teď, nikdy jsem sem přílohu nedával tak jsem trochu tápal jak na to a snad jsem to nekzkykotil a půjde to stáhnout

        pro jistotu ještě znova upozorňuju že je to POUZE tech-demo pecaN
        Přiložené soubory

        Komentovat


          #5
          O: Vzpoura

          Jdu na to, dik!!!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Vzpoura

            není zač, tak otestujte pánové a nezapomeňte pak na smutné povzdechnutí, jaká škoda že hra nevyšla.....

            Komentovat


              #7
              O: Vzpoura

              Autorem citovaného textu je pecaN Přejít na původní příspěvek
              není zač, tak otestujte pánové a nezapomeňte pak na smutné povzdechnutí, jaká škoda že hra nevyšla.....
              hra nebyla nikdy dokoncena, ale urcite existuje vetsi porce nez tohle technologicke demo...
              mozna by to autor nekde v zalohach dokazal vyskrabnout...https://cz.linkedin.com/in/petr-uttendorfsky

              Komentovat


                #8
                O: Vzpoura

                Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                hra nebyla nikdy dokoncena, ale urcite existuje vetsi porce nez tohle technologicke demo...
                mozna by to autor nekde v zalohach dokazal vyskrabnout...https://cz.linkedin.com/in/petr-uttendorfsky
                napsal sem mu na Linkedu uvidíme jestli odepíše

                Komentovat


                  #9
                  O: Vzpoura

                  no díky za kontaktování autora, to je hezké, musíme doufat...i když je to přece jen rok 1996... pecaN

                  Komentovat


                    #10
                    O: Vzpoura

                    slušná hudba
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #11
                      O: Vzpoura

                      autor mi odpověděl:

                      Zdravím, moc mě těší zájem, ale bohužel vás musím zklamat. Amigácký disk, který jsem měl a byly tam všechny vývojové věci se mi poškodil a už ho nemám. Zkusím se na to ještě podívat (mám nějaký filedisk), ale moc šancí tomu nedávám.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Vzpoura

                        Asi je to soucasti nejake kultury, ale tvurci cehokoliv obvykle nic nemaji.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Vzpoura

                          Jo, taky jsem na to přišel nejen u českých Amiga her .
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            O: Vzpoura

                            Za to holt můžu já,,, to jsem si ksakru nemohl vzpomenout dřív??? třeba by pán tehdy ještě neco zachránil.....

                            Komentovat


                              #15
                              O: Vzpoura

                              Tak jsem to vlákno promazal .
                              I love Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X