Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vzpoura

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Vzpoura

    Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
    Tak jsem to vlákno promazal .
    Bůh ti žehnej pane

    Komentovat


      #17
      O: Vzpoura

      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
      Tak jsem to vlákno promazal .
      panacek se tu chova pro me naprosto silene a jedinym resenim je, ze se ten post smazne?

      Komentovat


        #18
        O: Vzpoura

        Konečně je zde někdo normální stejně jako já a hned je z něj šílenec
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #19
          O: Vzpoura

          Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
          panacek se tu chova pro me naprosto silene a jedinym resenim je, ze se ten post smazne?
          Co navrhuješ? zastřelit? vykulčit? vyloučit z nadějně se rozšiřujícího amiga kolektivu? nebo s ním nebudeš týden mluvit?
          Já mám ale jiné řešení - navrhuju ban, to je celkem rozumný i adekvátní kompromis.
          Naposledy upravil kunilingus; 12.05.2017, 21:02:14.
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat


            #20
            O: Vzpoura

            Je tu ignore list.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #21
              O: Vzpoura

              Hru jsem si zahrál, ale je to opravdu jen techdemo. Hra po chvilce hraní spadne s hláškou, že chybí soubor. Předlohou hry měl být asi kultovní komix Vzpoura mozků, který ve své době vycházel v časopise ABC.
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                O: Vzpoura

                Tak jsem to deatailně prošel a je to fakt docela hezký. Hlavní hrdina svou tváří připomíná Indyho, ovládání v pohodě, hudba dobrý... akorát mne na začátku zarazilo, že jsou všichni mrvtví, to mi evokovalo spíše méně epickou verzi Galaxia. No ale readme skutečně referuje ke Vzpouře Mozků - u toho jsem se mimochodem už před časem zastavil, že dle těchto komixů nevznikly žádné hry, i když k tomu vysloveně svádí.


                Fakt díky moc za sharing a tohle bych klidně rád hrál i hotové .

                Akorát mi nešly típat obrázky SGrabem, nevím proč.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #23
                  O: Vzpoura

                  Vůbec nemáš zač pane, rádo se stalo, je opravdu škoda že hra nevyšla...

                  Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                  Tak jsem to deatailně prošel a je to fakt docela hezký. Hlavní hrdina svou tváří připomíná Indyho, ovládání v pohodě, hudba dobrý... akorát mne na začátku zarazilo, že jsou všichni mrvtví, to mi evokovalo spíše méně epickou verzi Galaxia. No ale readme skutečně referuje ke Vzpouře Mozků - u toho jsem se mimochodem už před časem zastavil, že dle těchto komixů nevznikly žádné hry, i když k tomu vysloveně svádí.


                  Fakt díky moc za sharing a tohle bych klidně rád hrál i hotové .

                  Akorát mi nešly típat obrázky SGrabem, nevím proč.

                  Komentovat


                    #24
                    O: Vzpoura

                    Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                    No ale readme skutečně referuje ke Vzpouře Mozků - u toho jsem se mimochodem už před časem zastavil, že dle těchto komixů nevznikly žádné hry, i když k tomu vysloveně svádí.

                    Asi to vetsina bude znat, ale Vaclav Sorel prepsal ty komixy pred par lety do knizni podoby a nejakym zpusobem propojil svety Galaxie a Vzpoury Mozku a uzavrel to upne novou knihou, ale i pres to jak ty ma samotne komixy mam rad, tak ty knihy jsou strasne. Vlastne jsem docetl pul Vzpoury, pul Galaxie a na tu treti jsem nemel silu, snad ji jeste dostanu.

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X