Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2018

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: RESETkání 2018

    Jé, on přijede Boboo? Ještě bych rád viděl Venoxe a další kluky z "AmigaPoint" ... to mi zase mění plány
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    Komentovat


      #47
      O: RESETkání 2018

      Mal by som sa tam objavit s Borisom este hadam dame dokopy staru partu VOODOO a Omachela... viac ludi sa uz s nami nezmesti kedze budu cestovat aj LCD a Amigy


      Planujem doniest aj Mix pult .... pokial by boli lespie repro aktivne mozem nieco popustat... Amiga... Techno, House , Trance
      Naposledy upravil venox; 03.05.2018, 19:37:47.
      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

      Komentovat


        #48
        O: RESETkání 2018

        Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
        Planujem doniest aj Mix pult .... pokial by boli lespie repro aktivne mozem nieco popustat... Amiga... Techno, House , Trance
        Aj Duchoňa...?
        Naposledy upravil IDEfix; 03.05.2018, 19:53:05.

        Komentovat


          #49
          O: RESETkání 2018

          Extra hlučný bejt nemůžem, nad prostorem akce jsou dvě patra bytů. Hlasitost necháme tak, abychom se navzájem slyšeli.

          Slovenskou výpravu mohu ubezpečit, že všechny uzavírky kolem ulice Vodova jsou už dávno pryč ;o) Moc se na vás těšíme ;o)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #50
            O: RESETkání 2018

            V kolik hodin budete v pátek začínat?
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #51
              O: RESETkání 2018

              Já tam budu od rána, tedy 9 - 10.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #52
                O: RESETkání 2018

                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                Já tam budu od rána, tedy 9 - 10.
                Ok, dorazím v pátek kolem 17. hodiny.
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #53
                  O: RESETkání 2018

                  Tak s Venoxom a Borisom by sme sa mali objavit na jednu noc. Z piatka do soboty vecera.
                  A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                  Komentovat


                    #54
                    O: RESETkání 2018

                    Nic neslibuju, ale možná poberu ve streetu pár kamarádů ze staré školy a přijdeme se taky podívat. Ale mám mezitím i nějaké povinnosti, tak jen možná...
                    Panda Libor

                    Komentovat


                      #55
                      O: RESETkání 2018

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      Já tam budu od rána, tedy 9 - 10.
                      To je fajn, zrovna jsem se Ti chystal napsat kdy tam tak budeš, protože vzhledem k tomu že musím letošní RESET zkrátit, tak se dostavím v pátek co nejdříve, ať stihnu co bych potřeboval.
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #56
                        O: RESETkání 2018

                        Pivo, limo a cidery nakoupené... Amigy připravené, otestované... Oba kvízy nacpané do Scaly (letos jsou extra těžké)... Lístěčky vytisklé a vystříhané... No já jsem ready!

                        Telefon na mě: 734_161_442

                        Vy, co se chystáte, mějte šťastnou cestu a zítra čau ;o)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #57
                          O: RESETkání 2018

                          Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
                          Tak s Venoxom a Borisom by sme sa mali objavit na jednu noc. Z piatka do soboty vecera.
                          Škoda toho 1 volného miesta... .
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #58
                            O: RESETkání 2018

                            Nikdy jsem nebyl... Letos to bude prvně... Tak se těším na všechno. Dorazím dneska mezi čtvrtou a šestou (doufám) ...
                            Amiga 500, GVP 530/40 MHz, 8 MB, 130 MB HDD SCSI

                            Komentovat


                              #59
                              O: RESETkání 2018

                              Funguje tam wifi?
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat


                                #60
                                O: RESETkání 2018

                                Tak ako to tam vyzera? Nake aktualni foto plz?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X