Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 na aukru

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: A1200 na aukru

    Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
    Hele hele, takhle starý tu všichni nejsou . Je vidět, žes nebyl na RESETkání... tam byla k vidění i nová generace Amigistů, a že se vyvedla! Navíc, já si k Amize našel cestu taky až krátce před 30kou a to jsem ji nikdy před tím neměl.
    Presne vy a tá mladá generace potvrdzujete ale to pravidlo...
    Jasné, že Amiga si nájde svojich priaznivcov vždy (veď je to najlepší počítač všech dob), ale keď pomrú 40tníci, tak Amibay zavrú, pretože už to nebude drahé ako rich bitch to mi dáš snáď za pravdu...
    A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

    Komentovat


      #17
      O: A1200 na aukru

      Těžko spekulovat... Já ale doufám, že to bude trvat aspoň 40 let než pomřou dnešní 40tníci a to je dost času, ne?

      Komentovat


        #18
        O: A1200 na aukru

        Problém není v prodejcích, ake v kupujících. Pokud někdo koupí Amigu za 10000 korun, pak to v dalším inzerátu někdo zkusí prodat za 11000. A funguje to i naopak, pokud to nikdo nebude kupovat, tak ceny pomalu slezou.

        Já bych řekl, že turbokartový cenový vrchol už je za námi a ceny pomalu slejzají. Je to především kvůli Vampírům, Fúriím, ACÁm. Apollo 630 se prodával samotný kolem 400 - 500 EUR a dneska ho nikdo nechce za 200. Ale i Blizzardy a Cyberstormy jdou níž.

        Na druhou stranu ceny Amig jdou nahoru, nejspíš právě kvůli tomu, že turbokaret přibývá a tak je hlad po Amigách. Než bude Vampír 1200, očekávám minimálně jednu, dvě nové verze jádra, které přinesou spoustu novinek a lepší stabilitu. Spousta lidí pak už nebude váhat Vampíra 1200 pořídit. Otázka je, jestli jej vymění za Blizarda, nebo dokoupí Amigu.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: A1200 na aukru

          Tak já se 1200kama předzásobil, postupně je dovybavil turbínama a teď si jednu chystám právě na vampíra. Ale ono s těma cenama starších karet - všichni jsme čekali, jak spadnou ceny blizzardů po nástupu ACA karet a vůbec se tak nestalo. Jensův HW je prostě do jisté míry problematický a lidé kupují starou ověřenou kvalitu, i když jí je už 20 let.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #20
            O: A1200 na aukru

            S těma ACAma bych polemizoval, protože Jens všechny vyrobené prodal a co se cen Blizardů 1230 týká, tak ty se drží kolem 200 EUR už spoustu let. Zatím co Blizard 1240 a 1260, tam se ceny skoro zdvojnásobily za posledních 6-7 let.

            JJ taky mám jednu A1200 připravenou pro Vampíra. Prostě Blizardík pojede ve své a Vampír taky.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: A1200 na aukru

              Tak poslal aj foto:









              Dovolil som si mu napísať toto:

              Ďakujem veľmi pekne za foto, ale už keď ste napísali, že tam nie turbokarta, tak som si povedal, že je ta cena trošku vysoká. Viete, pred pol rokom som kúpil A1200 s CF a Blizzardom 1230 MKIV za 9000,- CZK. Ale rešpektujem vašu požiadavku. Ja by som bol ochotný zaplatiť za holú Amigu 1200 tak 4500 až 5000,- korun.


              Prajem pekný deň.
              A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

              Komentovat


                #22
                O: A1200 na aukru

                Riadne jemna diplomaticka odpoved.
                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                Komentovat


                  #23
                  O: A1200 na aukru

                  Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
                  Riadne jemna diplomaticka odpoved.
                  Jasné, tak som predsa slušne vychovaný amigista... ku.va nie?
                  A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                  Komentovat


                    #24
                    O: A1200 na aukru

                    Ja myslim, ze ti jeste napise, jestli to nechces za 5k koupit nejlepe mimo aukro

                    Komentovat


                      #25
                      O: A1200 na aukru

                      Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                      Těžko spekulovat... Já ale doufám, že to bude trvat aspoň 40 let než pomřou dnešní 40tníci a to je dost času, ne?
                      Fantasto...


                      Já sem mrtvej už teď...

                      Komentovat


                        #26
                        O: A1200 na aukru

                        IDEfix: Nejdříve mne dostaneš s tím, že končíš s Amigou a teď tady píšeš, že jsi již mrtev. Já se na to můžu vysrat )
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #27
                          O: A1200 na aukru

                          Jen tak na okraj, už tam někdo přihodil. Neuvěřitelné
                          Halda C64 a k tomu nějaká ta Amiga

                          Komentovat


                            #28
                            O: A1200 na aukru

                            Někdo s nulou. To klidně může být prodejcovo alter-ego, už jsem to mockrát zažil.
                            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                            Komentovat


                              #29
                              O: A1200 na aukru

                              Aukro teď stojí za prd, zrušilo udělování hodnocení kupcům, takže s nulou jich teď bude asi dost .
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #30
                                O: A1200 na aukru

                                A další A1200 za desítku - krásná, čistá, bílá...

                                Jen kdyby jí ten dement nevypižlal do boku díru jak vrata pro Gotek...

                                Pracky mu zlámat u samejch ramen...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X