Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ignorelist - rozšíření funkce

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Ignorelist - rozšíření funkce

    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
    můžu trollit ve vlastním vlákně?
    Jak jsem psal, nemam to sice rad, ale dejme tomu ze ve vlastnim vlakne ano. Zaloz si ho v "predtaveni uzivatelu", jinak by jsi mohl prohlasit kdejake vlakno za svoje.

    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
    dodo, když tě teď přidám do ignore listu, můžeš si za to sám?
    Jenomze me je jedno kdo me ma v ignorelistu a kdo za to muze, ale nevim jestli si muzes pridat admina, protoze ja jako admin si bohuzel ignore list udelat nemuzu, musim ty hruzy cist vsechny.


    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
    je to fňukání, když chci vědět, koho obtěžuju?
    Je.

    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
    j vzdávám to, prosím zavřít vlákno
    Ne, nemuzes tady zavirat co te napadne. Ale klidne to vzdej a nemusis sem nutne uz neco psat, ale myslim ze to nevydrzis

    Komentovat


      #17
      O: Ignorelist - rozšíření funkce

      Admina si do ignore listu dát nemůžeš, mám to odzkoušené na Proberovi ještě za čas AP.

      kunilingusi, neznám Tě, budu tipovat. Potřebuješ mít jasno v rámci tvého vztahu s okolím. Tohle ale bude hodně lidí kolem Tobě nějakým způsobem proti Tobě využívat. Zkus dát těmhle věcem (tvému vztahu s okolím) více času a přestaň se ptát. Začni mít své vlastní názory které si necháš jen pro sebe a na základě dalších zkušeností s konkrétními osobami dané názory na ně pouze upravuj. Ono časem hodně věcí vyplave na povrch samo - jak Tě kdo vnímá. To lze i snadno poznat tím, jak kdo s Tebou komunikuje, jak se k Tobě chová. Nemusíš se pak takového člověka ptát, jestli Tě má, nebo nemá rád. Nejlepší je někoho, kdo se k Tobě nevhodně chová jednoduše přejít a jít si po svém. V ten moment se stáváš lepším než je on sám. Ne vždy je to snadné i pro mne. Já to dokážu dělat pouze když někdo nepřekročí jistou mez.

      Můžeš pak časem přidat předvídaní událostí lidí kolem tvého okolí a propojovat to s tím co jsem napsal výše.
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #18
        O: Ignorelist - rozšíření funkce

        co se na to podivat z jine strany, kdyby jsi zbytecne neplytval pismenkama, nemusel jsi byt na necim ignore listu nehlede na to, ze jestli povazujes relax trolenim na foru tak je neco spatne...
        Naposledy upravil Lasice; 17.05.2017, 03:15:09. Důvod: gramatika :D
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #19
          O: Ignorelist - rozšíření funkce

          A co tady? ňákej progres s ignorantlistem?
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat


            #20
            O: Ignorelist - rozšíření funkce

            Ty se mne zde opravdu snažíš převýšit?
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #21
              O: Ignorelist - rozšíření funkce

              Me to pripada moc negativni funkce. To je podobne jako na FB neni tlacitko "dislike", nebo funkce na zjisteni, kdo te uz nesleduje, ma to svuj duvod. Navic to ten soft asi neumi a to tezko nekdo dodela, cimz je to jasne.

              Komentovat


                #22
                O: Ignorelist - rozšíření funkce

                IMO: Nepřijde mi to o nic negativnější než ignorelist sám nebo tlačítko nesouhlasím pod příspěvky...
                Každopádně mě těší, že jsem konečně dostal rozumnou odpověď.

                Díky.
                Naposledy upravil kunilingus; 21.07.2017, 19:38:37.
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #23
                  O: Ignorelist - rozšíření funkce

                  Já již hodně dlouhou dobu neignoruji nikoho. Z dlouhodobého hlediska zaznamenávám prosperitu, klid a mír. To se samozřejmě může každou vteřinou změnit, nicméně veškeré okolnosti kolem mne v rámci AM a OC tomu nenasvědčují.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #24
                    O: Ignorelist - rozšíření funkce

                    Me takova funkce stejne prijde jako nesmysl. Proste neco nectu a z toho se nikdo nemusi zblaznit.

                    Komentovat


                      #25
                      O: Ignorelist - rozšíření funkce

                      Pro mne je ignorace, když se mi ve vlákně zobrazuje info, ze napsal někdo, koho ignoruji post úplně k ničemu.
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #26
                        O: Ignorelist - rozšíření funkce

                        Dejte tohle vlákno do chlívku, tady to snad nemá co dělat ignoranti
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #27
                          O: Ignorelist - rozšíření funkce

                          Občas z toho můžou vznikat zajímavé situace, kdy někomu může přijít, že někdo mluví samomluvou, nebo někdo si může myslet, že někdo odpovídá někomu a přitom odpovídá někomu jinému a ignore list se pak může zdárně rozšiřovat...
                          Panda Libor

                          Komentovat


                            #28
                            O: Ignorelist - rozšíření funkce

                            Tvl, řešíte tady kraviny...

                            Komentovat


                              #29
                              O: Ignorelist - rozšíření funkce

                              Já osobně nic neřeším, spíš mi to přijde úsměvné, nějaký ignore list. Akorát se to tím tady rozbíjí. Co se ale člověk diví, takový jsou amigisti odjakživa, ti už se nezmění, když se nezměnili za 30 let.

                              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                              Tvl, řešíte tady kraviny...
                              Panda Libor

                              Komentovat


                                #30
                                O: Ignorelist - rozšíření funkce

                                Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
                                Já osobně nic neřeším, spíš mi to přijde úsměvné, nějaký ignore list. Akorát se to tím tady rozbíjí. Co se ale člověk diví, takový jsou amigisti odjakživa, ti už se nezmění, když se nezměnili za 30 let.
                                problem, ale neni v amigistech, nesetkas se s tim pouze na tomto foru, je to toho plny inet, problem je obecne v lidech, proste retardi no
                                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X