Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ignorelist - rozšíření funkce

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Ignorelist - rozšíření funkce

    To je taky pravda...

    Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
    problem, ale neni v amigistech, nesetkas se s tim pouze na tomto foru, je to toho plny inet, problem je obecne v lidech, proste retardi no
    Panda Libor

    Komentovat


      #32
      O: Ignorelist - rozšíření funkce

      Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
      Občas z toho můžou vznikat zajímavé situace, kdy někomu může přijít, že někdo mluví samomluvou, nebo někdo si může myslet, že někdo odpovídá někomu a přitom odpovídá někomu jinému a ignore list se pak může zdárně rozšiřovat...
      To uplne ne, protoze ty vidis ze je tam prispevek a od koho a muzes si ho rozkliknou. Navic casto ten text vidis kvotovany v dalsim prispevku.

      Ja v tom nevidim takovy extrem, proste nectes neci prispevky, nic divneho.

      Komentovat


        #33
        O: Ignorelist - rozšíření funkce

        Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
        problem, ale neni v amigistech, nesetkas se s tim pouze na tomto foru, je to toho plny inet, problem je obecne v lidech, proste retardi no
        Inu, plémě knížete Ignora utěšeně roste . Gratuluji, Vaše ignorantstvo (Ignorovi, ne Lasici)!
        Naposledy upravil springy; 25.07.2017, 17:13:04.

        Komentovat


          #34
          O: Ignorelist - rozšíření funkce

          Mě je to vlastně jedno, ignoruju ignor a mám klid. Celkově vzato jsou to zbytečný starosti, nejsme tu kvůli svým sporům, ale společným zájmům, tady ty hádky v komunitě byly vždycky, bohužel. S tím nenaděláš nic...
          Panda Libor

          Komentovat


            #35
            O: Ignorelist - rozšíření funkce

            Ta funkce je normalni soucasti fora, to nikdo neresi a vlastne to ani nikdo moc nepouziva, jen to tady zajimalo Kunilinguse aby vedel, kdo ho nema rad.

            Komentovat


              #36
              O: Ignorelist - rozšíření funkce

              Mně by to bylo celkem jedno, ale krom fóra máme ještě srazy a tam to pak s tím IL může být celkem komplikace...
              Jedinej mně známej odraz IL v praktickým životě jsou totiž prsty v uších a hlasité lalalala a toho bych se v partě tátů a někdy i dědů od rodin 35++ snad radši dožít nechtěl
              Naposledy upravil kunilingus; 26.07.2017, 08:53:33.
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #37
                O: Ignorelist - rozšíření funkce

                Zadna komplikace me nenapada.

                Komentovat


                  #38
                  O: Ignorelist - rozšíření funkce

                  Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                  Mně by to bylo celkem jedno, ale krom fóra máme ještě srazy a tam to pak s tím IL může být celkem komplikace...
                  Jedinej mně známej odraz IL v praktickým životě jsou totiž prsty v uších a hlasité lalalala a toho bych se v partě tátů a někdy i dědů od rodin 35++ snad radši dožít nechtěl
                  Tak jo, já Tě zrovna pro tyhle kydy nemusím, připoměl jsi mi Scavengera, taky měl hodně nemístných poznámek. A IL nepoužívám!
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #39
                    O: Ignorelist - rozšíření funkce

                    ....a pak nám vzal amigu

                    Hej dedy, to zní jako ještě větší urážka než ta o ataristech. Urážel jsem tě někdy?
                    Naposledy upravil kunilingus; 28.07.2017, 18:00:18.
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #40
                      O: Ignorelist - rozšíření funkce

                      Scvenger a kunilingus, to se nedá srovnávat.
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #41
                        O: Ignorelist - rozšíření funkce

                        Lišák má pravdou, ale musíš uznat, že rejpavej seš.

                        Komentovat


                          #42
                          O: Ignorelist - rozšíření funkce

                          Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                          ....a pak nám vzal amigu

                          Hej dedy, to zní jako ještě větší urážka než ta o ataristech. Urážel jsem tě někdy?
                          Jako urážku jsem to určitě nemyslel a klidně s Tebou půjdu na pivo, třeba na Bytefestu, jen se mi nelíbí ty kydy jak už jsem psal. A promiň jestli jsem se Tě dotkl.
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat


                            #43
                            O: Ignorelist - rozšíření funkce

                            Mozna muzete vyuzit volny cas necim uzitecnym, co?

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X