Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MOS + WHDLoad

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    MOS + WHDLoad

    Ahojte, chcem vás poprosiť, či máte nejaký normálny návod na nainštalovanie whdload na MOS.
    Niečo ako je toto pre OS4.1:

    This is a tutorial how to configure and use EUAE, WHDLoad, RunInUAE and eGame on AmigaOS 4.1FE. It can sometimes be hard to understand how to configure your...


    Ďakujem
    Naposledy upravil lacoh; 17.05.2017, 10:01:25.
    A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

    #2
    O: MOS + WHDLoad

    Ale kurňa fix chlapi, neserte se a helpněte někdo, nech to nemusím robiť ako tento indián:

    https://www.warmup-asso.org/download...%20MorphOS.pdf
    A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

    Komentovat


      #3
      O: MOS + WHDLoad

      Bohužel, s tímhle nemám žádný zkušenosti. Já jsem MacMini odložil před rokem, co jsem tam nainstaloval MOS a pak dal přednost Sonnetu, Vampíru, ... Já si počkám až to vykoumáš a pak se do toho taky pustím ;o)
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        MOS + WHDLoad

        Jak jinak by jsi to chtel udelat? MacMini neni Amiga a nema ECS/AGA chipset a dalsi hw, coz musis necim emulovat a to je UAE. Je to sice trapne, ale hry se tam proste spousti v emulatoru.

        Beh systemovych aplikaci zajistuje taky emulator a i kdyz namakany, chipset emulovat neumi a porad to neni Amiga.

        Komentovat


          #5
          O: MOS + WHDLoad

          to Doda: Ďakujem, ale nepochopil si ma. Myslel som, čo do náročnosti (hlavne časovej) keď si pozrieš jednoduchosť postupu na AmigaOS 4.1, kde má to video v prvom linku 7 minút a 30 strán textu pre MOS v druhom linku, tak som myslel, či nie je nejaká easy way aj pre MOS...
          A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

          Komentovat


            #6
            O: MOS + WHDLoad

            Ja to nezkoumal, ale nainstalovat WinUAE, nebo jine UAE, snad neni takovy problem.

            Komentovat


              #7
              O: MOS + WHDLoad

              Nebyla nejaka forma UAE integrace v Chrysalis packu? Jinak RunInUAE je opravdu super, me WHDLoad hry fungovaly bez dalsi konfigurace.

              Komentovat


                #8
                O: MOS + WHDLoad

                Zkus tohle - https://aminet.net/package/misc/emu/AnIdeaOS4plusUAE

                Komentovat


                  #9
                  O: MOS + WHDLoad

                  Ďakujem. Tak cez víkend idem pre power mac G4 pre "ghh" a potom možno skúsim tvoj link vezíre
                  A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                  Komentovat


                    #10
                    O: MOS + WHDLoad

                    Na MorphOS neco jako RuninUAE bohuzel neni. AnIdeaOS4plusUAE jsem kdysi zkousel, teoreticky by to slo i v MOS, ale byla to hrozna pruda tak jsem toho radsi nechal. WHDLoad hry v MOS spoustim bud rovnou v e-uae (spustim uae - spustim hru). Nebo jsem si vyrobil extra uae konfigurak pro kazdou hru (hra se spousti vlastni startup-sequenci). Takze podobne jako RuninUAE, ale vsechno to musis udelat rucne. RuninUAE dela vlastne to samy, ale automaticky.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #11
                      O: MOS + WHDLoad

                      AnIdeaOS4plusUAE je dosti invazivni... vzniklo to jako "technologicke demo", kdyz jsem se snazil jednomu z OS4 vyvojaru vysvetlit, ze by integrace UAE nebyla zas az tak spatnym napadem. Tehdy mi rekl, ze OS4 neni na spousteni starych her... dnes predstavuje RunInUAE jeden z obecne nejocenovanejsich pridavku k OS4 (a funguje podstatne lepe nez ta hruza, co jsem vytvoril).

                      Komentovat


                        #12
                        O: MOS + WHDLoad

                        A nezkoušel jsi to spustit na Mosu? Podpora OS4 tam přece je.
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #13
                          O: MOS + WHDLoad

                          Tak som si dnes konečne našiel chvilku čas na mac mini a to by mně zajímalo, kde soudruh ze Slovenska udělal chybu... Turrican 2 a guru meditation.

                          A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                          Komentovat


                            #14
                            Lacoh, ešte je to aktuálne ?, myslím, že si to už urobil, či ?
                            Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                            Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                            E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                            Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                            AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                            Komentovat


                              #15
                              Já jsem to řešil přes Chrysalis, jen mi dalo trochu práce přesunout hry na WORK: partition, ale dobře to dopadlo, a funguje to přes iGame.
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X