Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

GODS Remastered

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ostatní GODS Remastered

    GODS Remastered - chystá se remake této klasiky GODS, sice ne amiga verze, ale i tak si tato hra pozornost zaslouží.

    A special heads up for Friday as The Bitmap Brothers classic 'Gods'; a Platformer from 1991 that appeared on multiple platforms including my favourite computer, the Amiga. Is getting an all new HD remaster to be released third quarter 2017, that currently needs your Steam Greenlight votes.


    Panda Libor

    #2
    O: GODS Remastered

    Tak mna Gods nikdy nejako nezaujal, mozno mi vadilo ze to bolo moc tiche ( ziadna hudba v pozadi ) a nebavilo ma to hrat...
    Ale ked porovnam teraz grafiku z remaku a z originalu, tak ta originalna sa mi paci ovela,ovela,ovela viac.

    PS: A po precitani par komentov k remaku vidim, ze som neni sam tohto nazoru ( co sa tyka povodnej a remake grafiky )...
    Naposledy upravil DJM; 24.05.2017, 07:58:49.
    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

    Komentovat


      #3
      O: GODS Remastered

      Souhlas s obojím.
      Podle mě by stačilo k původní verzi přidat slušnou hudbu (třeba něco takovýho jako v shadow of the beast 3) nebo aspoň občasnou jako v second samurai, když použiješ něco zásadního
      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

      Komentovat


        #4
        O: GODS Remastered

        Sice me taky moc nebavi, ale je to pekna hra a z pekne hry se nepodari udelat jinou peknou.

        Jednoznacne me zatim bavila Giana Sisters, to je podle me pecka a libil se mi Alien Breed. Hra vlastne stejna, ale na tabletu to dostalo uplne nove ovladani, ktere dobre funguje. Konkretne mohu nezavisle pri chuzi strilet libovolnym smerem.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X