Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

    Vzhledem ke včerejšímu dni Amigy, mi došla nejeuforičtější chvíle za Amčou vůbec a ta byla TEHDY:
    Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.


    Co vy?
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

    To jo, to byl i pro mě velice silný zážitek.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

      Tak pro mě byl nejsilnější zážitek, když jsem poctivě dohrál Project-X. U posledního bosse jsem bouchl, ale naštěstí jsem ho udělal. Musí se do něj vletět a zničit ho zevnitř. Navíc se pohybuje. Asi to byl silný zážitek proto, že jsem tu hru rok trénoval.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

        Pro mě asi nejvíc tohle:
        Developer: SimarilsPublisher: SimarilsRelease Year: 1993WinUAE 2.4.0


        Pak ale samozřejmě třeba i:


        Another World (1991) Amiga 500 ending. Music by Jean-François Freitas.Game intro:http://www.youtube.com/watch?v=lrDmKjywqiw&hd=1The making of Another World:h...

        The Settlers (1993) Amiga 500 intro. Music by Haiko Ruttmann.Visit my channel for more Amiga intros.


        A na CD32 masakr tady:
        Quite the ground-breaking intro for it's time (ala Babylon 5) in this classic Amiga game from Team 17...Credits/info:-=-=-=-=-=-=-=-=-=-Manager: Marcus Dyson...
        Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

        Komentovat


          #5
          O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

          Asi ked som prvykrat videl demo State Of the Art na jednej amiga party u nas. Sanka mi padla, tak ako aj dalsim trom 386-karom. Neviem ci tam nebol aj jeden 486-kar tiez uplne mimo z toho.
          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

          Komentovat


            #6
            O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

            jo, to je pravda, mne taky... a jeste vic jsem cumel, kdyz jsem na A1200 videl Nine Fingers a doma zjistil, ze jede i na A500 Plus...
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat


              #7
              O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

              9 Fingers
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                Party: Breakpoint 2010Demo: ikadalawampu by loonies Compo: Amiga 4kb


                Z tohohle jsem šel do kolen, slzy na krajíčku a nebyl jsem sám...
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                    Přijde to megahomo jen mně?
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #11
                      O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                      Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                      Přijde to megahomo jen mně?
                      S nadhledem a s úsměvem, není všem dnům konec!
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #12
                        O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                        Vanoce 1993 - poprve jsme s bratrem poznali Amigu (500). Rick Dangerous tak navždy zustane srdecni zalezitosti (nekde mam dokonce i fotku tech dvou rozzarenych detskych obliceju pred "novym" pocitacem).

                        Komentovat


                          #13
                          O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                          Těch bylo, ale nějak se mi teď vybavilo tohle... (pravděpodobně euforie na resetkání)



                          a ještě tohle...ale už vlastně ani nevím proč...

                          Naposledy upravil Delihc; 03.06.2017, 11:05:23.
                          Panda Libor

                          Komentovat


                            #14
                            O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                            Ja jsem byl u vytrzeni kdyz jeden z mych prvnich Arexx programku udelal uplne presne to co jsem chtel. To byl pro me zasadni posun a prozreni
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #15
                              O: Vaše nejeuforičtější chvíle za Amigou

                              Moje nejsilnější zážitky jsou spojené s pořizováním první Amigy. Byla to krásná Amiga 500 plus z Javosoftu za krásných 14 990,- Kč. To když přišla a to rozbalování a první zapojení byl zážitek na celý život. A následně cesta do Německa pro monitor, ještě za marky a jeho pašování do Čech
                              ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X