Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A500 Trapdoor RAM

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A500 Trapdoor RAM

    Nasel jsem na EABu zajimavy projekt:



    asi neni zajimavy pro vsechny, ale presto. Jsou k tomu podklady, takze je to mozne vyrobit za par korun. Funguje to v A500 i A500+ a umoznuje to zajimave kombinace jako 1MB CHIP + 1.5MB slow-fast na A500 s vhodnou Agnus, coz drive neslo. Mam podobne pameti s Gary adapterme doma dve a pokud mam 1MB CHIP, tak ta pamet v trapdooru uz nefuguje, coz je problem adresovani, ale tady je to zrejme nejak vyresene. V A500+ je to jako 2MB CHIP.

    A500 je (neo bude) ted popularni kvuli Vampire, ale i kdyz tohle potreba nebude, tak podobnych pameti je ted plna eBay.

    #2
    O: A500 Trapdoor RAM

    Mně se zas líbí tohle - https://www.amibay.com/showthread.ph...chip-for-Amiga

    Komentovat


      #3
      O: A500 Trapdoor RAM

      Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek

      Mně taky. Bral bych verzi pro CDTV.
      A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

      Komentovat


        #4
        O: A500 Trapdoor RAM

        Me taky. Ten projekt neznam, ale megachip se proste hodi.

        Komentovat


          #5
          O: A500 Trapdoor RAM

          Koukal jsem na ten MegaChip a ma to mensi zadrhele. Jedk musis vypajet PLCC patici z desky a za druhe naopak pripajet Agnus. Ani jedno neni hruza, ale ani se to nezjednodusuje. Kazdopadne si to objednam, je to jen hracka, ale ja mam proste A500 rad.

          Komentovat


            #6
            O: A500 Trapdoor RAM

            Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
            Protoze jsem nasel doma jednu 2MB Agnus, tak jsem si to objednal.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X