Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

LCD monitory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    mno, já mám 15"TFT Peacock a jsem s ním spokojen (bodejť by ne, když ho mám zadarmo) a potom mám teda externí scandoubler od Elboxu, viz. moje foto ve vlákně o sebepředstavování....
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #17
      Tak jsem si poridil 17" LCD Samsung SyncMaster 741MP. Ma tyto vstupy: VGA, S-video, composite video, SCART a antenni vstup. Zatim jsem pripojil svou A1200 pres obycejne composite video (cinch). Obraz je relativne slusny, na hry dostacujici, na praci v systemu uz horsi. Bohuzel neni centrovany, je posunuty vice vpravo. Narazil jsem ale na problem, ze se mi obraz velmi mirne chveje. Zkusil jsem tedy vse odpojit a v zasuvce nechal jen samotny monitor s amigou a nepomohlo to. Workbench v interlace se chveje uplne stejne, jako na bezne TV.
      Zitra zkusim otestovat S-video a pozdeji i SCART a nadelat nejake fotky.
      I love Amiga

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
        Bohuzel neni centrovany, je posunuty vice vpravo.
        Jo presne tohle mi dela amiga na composite out. I na televizi je obraz vic vpravo a leze ze stinitka. Na scartu by snad melo byt vse OK.
        A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

        Komentovat


          #19
          Tak jsem dnes pripojil k LCD Samsung 741MP Amigu CD32 pres kompozitni video a S-video. Rozdil je myslim patrny (muzete mrknout na prilozene obrazky). Obraz je pro zmenu zase trosku posunuty vlevo oproti A1200 a porad se mirne chveje. Zitra koupim SCART a otestuji to pres RGB vystup A1200.
          Přiložené soubory
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            Ten treti pic to je pres to s-video? to nevypada zle, na hry rozhodne pouzitelny
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #21
              Obrazky jsou pojmenovane, 2.obr s-video, 3.obr video. Musis si je zvetsit, nahledy vypadaje zkreslene.
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                Ja si je zvetsil to se jako neboj.
                kurna ducha to ma jako pes oboji, pocitam ze pres rgb to nebude o moc lepsi
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #23
                  Já si koupil LCD 19" Acer Ferrari a jsem s ním 100% spokojený.
                  A500 na něm jedu přes SCART a paráda jak hry tak i WB,
                  A600 přes AV - trochu slabší, ale na A600 dělám mnohem míň a když dělám na obou Amigách najednou, můžu si jen z panelu přepínat screeny
                  A když mě to popadne, tak si ještě pustím PC, takže mám všechny tři kompy v jednou LCD naráz
                  Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                  Komentovat


                    #24
                    Vsich ni jsou spokojeny, ale podle tech fotek bych fakt blil pri pomysleni ze ten monitor stak 10k
                    za ty prachy je normalni lcd a dabler a este zbyde na nejakou tu chlastacku
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #25
                      Tak jsem jeste vyfotil obraz z CD32+SX1 zapojeny pres SCART (RGB). Upozornuji, ze musite pouzit zapojeni kabelu Amiga - SCART s rezistory! Bez nich se monitor do RGB modu neprepne. Prekvapilo me, ze je obraz vycentrovany a relativne ostry bez duchu, ale porad se velmi mirne chveje. Myslim si, ze pres RGB se uz da na Amize i pracovat. IMHO si radeji prepnu prepnu na PC, uz nejsem takovy masochista, abych na Amize neco delal. Tu mam jen na nostalgicke hrani .
                      Přiložené soubory
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #26
                        jeste mozna ubrat kontrast nebo ostrost, jesti to jde na monitoru.

                        cekam kazdym dnem na zapujceni ten aver vgabox (prazaci jsou normalne rychli po svatcich jak chroma kachna), a pak podam raport
                        Naposledy upravil Chain; 10.01.2007, 07:50:41.
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #27
                          Hp Lp2465

                          Moje Amiga svisti na HP LP2465 - ale 24 palcu je fakt moc, zvlast na PAL, kdyz dam pres obraz sou pixely velky jako kurzory, a 1:1 zase moc maly. Nejlepsi sehnat starsi rychlou 15"
                          Amiga 3000 FULL load

                          Komentovat


                            #28
                            s tim chvenim obrazu mam taky zkusenost-na tom aver vgaboxu pres av v PALu se obraz mirne vertikalne chveje a neustali se, kupodivu v NTSC je obraz klidnejsi. Vypada to ze technika vylepsovani obrazu (tzn. pokud je obraz v klidu, nejaky ten cip co to ma obraz trochu zostri a ustane i chveni), kterou to pouziva se chytne prave jen v ntsc-ale stejne je to skoro k nicemu protoze to vylepsovatko funguje jen kdyz je obraz v klidu, jakmile hybu mysi uz se zase kvalita zhorsuje. Vypada to, ze tyhle veci jsou nanic. A u te LCD TV bych to cekal lepsi hmm. Co ostatnim co to maj, taky se jim chveje obraz v PALu?
                            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                            Komentovat


                              #29
                              Proc bys to cekal lepsi? je tam uplne stejny cip
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat


                                #30
                                co xrgb konvertor?

                                trochu jsem brouzdal na eab a bavili se tam taky o moznosti pripojit amigu (kvuli palu) pres xrgb converter, kterej umoznuje prevadet 15khz rezimy na klasicky monitory lcd apod. (maj to pro svy herni konzole atak).
                                Vyrabi se to v Japonsku, je to drahy (kolem 6000) ale mohlo by to byt mozna kvalitnejsi. Bohuzel o pripadnych nectnostech (jako treba to mirne chveni obrazu) se zpravidla clovek nikde nedocte, tak nevim. I kdyz fakt je, ze tuhle bedynku v Cechach asi nikdo nema
                                Dotaz: z tech co maj LCD Tv nekomu chodi ok? Nebo je tam vzdycky to neprijemny chveni obrazu?
                                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X