Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

LCD monitory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Kamos si koupil sirokouhly Samsung LCD a na C64 se mu to nechveje, ale ten monitor nema SCART, ale jen kompozitni a S-video vstup.
    I love Amiga

    Komentovat


      #32
      S-video neni špatný, na CD32 jsem s ním spokojenej.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #33
        Solaris nechtel by si vyzkouset ten upravenej modulator esli bude s-video obraz lepci nez z cd32 na LCDcku? Jen tak ciste pro zajimavost..
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #34
          Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
          Kamos si koupil sirokouhly Samsung LCD a na C64 se mu to nechveje, ale ten monitor nema SCART, ale jen kompozitni a S-video vstup.
          Co je to za typ?
          Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
          Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

          Komentovat


            #35
            Samsung 215tw
            Tento 21" širokoúhlý monitor je vybaven technologií S-PVA s dobou odezvy 8ms, je to tedy monitor, který se hodí pro hraní her, sledování videa a dokonce občasné zpracování grafiky. Další výhodou je velký počet vstupů, zabudované reproduktory a kvalitní stojan. Zní to jako pohádka? Možná ano, uvidíme však, jak si povede v testech.

            I love Amiga

            Komentovat


              #36
              Lamerský dotaz - mám LCD monitor a sehnal jsem náhodou tuhle přípojku:

              Vím, že u Amig je problém s výstupem na nějaké vertikální (?) frekvenci - je to problém i u LCD monitorů?
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #37
                Tato pripojka ti umozni pouzivat pouze multiscan zobrazovaci rezimy, tedy ty s frekvenci kterou zvlada tvoje LCD. v zadnem pripade pres to nepujdou hry, jen workbench.

                viz poznamka u vyrobku:
                The SVGA monitor must be able to sync to the Amiga's 31.5Khz signal
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #38
                  Oukej, takže ještě mi zbývá zjistit, jestli má můj monitor tuhle frekvenci, to by mělo jít nějak v menu daného monitoru, ne? (LCD Dell 1907FP).
                  A že pojedou Workbench? To je nějaká mi novinka, japato? Myslel jsem, že díky této frekvenci umí právě to slavné "šoupání virtuálních obrazovek"?
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #39
                    pojede ti JEN workbench, hry jedou na 15.6khz coz tvoje lcd urcite neumi pres vga konektor
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                      ...Prekvapilo me, ze je obraz vycentrovany a relativne ostry bez duchu, ale porad se velmi mirne chveje. ... .
                      to solaris: muzes prosim te zkusit na tomhle monitoru jeste rezim PAL interlace napr. 640x512? Predpokladam totiz, ze zmizi to chveni obrazu.
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #41
                        V interlace obraz blika stejne jako na TV. Uz jsem to psal.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #42
                          hmm, tak to vubec zadny de-interlace filtr nepouziva, zajimave - diky za test
                          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                          Komentovat


                            #43
                            Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                            Tak jsem jeste vyfotil obraz z CD32+SX1 zapojeny pres SCART (RGB). Upozornuji, ze musite pouzit zapojeni kabelu Amiga - SCART s rezistory! Bez nich se monitor do RGB modu neprepne. Prekvapilo me, ze je obraz vycentrovany a relativne ostry bez duchu, ale porad se velmi mirne chveje. Myslim si, ze pres RGB se uz da na Amize i pracovat.
                            SCART s rezistory.. co tenhle kabel - ten je OK?
                            AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.
                            Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                            Komentovat


                              #44
                              Autorem citovaného textu je Alcone Přejít na původní příspěvek
                              Moje Amiga svisti na HP LP2465 - ale 24 palcu je fakt moc, zvlast na PAL, kdyz dam pres obraz sou pixely velky jako kurzory, a 1:1 zase moc maly. Nejlepsi sehnat starsi rychlou 15"
                              Aha, takze tahle volba http://www.sony.cz/view/ShowProduct....ory=TVP+LCD+TV

                              neni dobry napad? - velikost panelu 32" (82 cm)... Byla by to televize + zobrazovac pro Amigu.
                              Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                              Komentovat


                                #45
                                To Sony ma rozliseni pouze 1366x768 zatimco to HP ma nativni rozliseni 1920x1200, takze by to melo byt lepsi. Ale sedet dal asi nutnost Kazdopadne HP neni vhodny i z hlediska dalsich duvodu...(moznosti resize, orezavani PALu atd.).
                                Amiga 3000 FULL load

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X