Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

LCD monitory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    No konecne se to nekam posunulo Solaris ti to na setkani zbastli

    P.S. Ja na setkani tento rok jeste nepojedu, Amigu zatim nemam tak to bych tam byl bez hardwaru..a jen koukal takze tak.. Az ji budu mit
    Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

    Komentovat


      #77
      No hardware tam bere minumum lidí, neblbni, to není argument .
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #78
        Minimum lidi bere hardware? no ja myslel ze je to neco jako u PC LANparty

        OK koukal jsem se na forum do threadu.. Ja myslel ze mit Amigu je povinnost ale asi neni.. Tak ja dam kdyz tak vedet.
        Naposledy upravil True; 10.05.2007, 18:24:30.
        Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

        Komentovat


          #79
          Já vezmu asi k Joskovi turbokartu a harddisk, nic víc. A kabel teda na rozebrání. A nějakej chlast .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #80
            SCART1: (RGB in,CVBS in/out,Audio R/L)
            SCART2: (CVBS in/out, S-Video in, Audio R/L)
            SCART3: (RGB in, CVBS in/out, Audio R/L)
            SCART4: (CVBS in/out,S-Video in,Audio R/L)
            tohle sem našel u jedné LCD a vůbec tomu nerozumím...jinak je to stejně jen 1920x1000max rozlišení ale to nechci řešit....jenom by mne zajímalo jestli je nějakej ten SCART použitelnej na Amigu,abych mněl podle toho vybírat tu správnou Telku
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              #81
              SCART je rozhrani na ktery je vyveden videosignal. CVBS (color video blanc sync) je jednoduse zkratka pouzivana pro kompozitni zpusob vedeni videosignalu, ktery je ovsem z analogovych zpusobu v ramci tojice kompozit, S-video a komponent (YUV, RGB) ten nejhorsi a rozdil jde pri porovnani opravdu videt. Takze Amigu muzes zapojit do tehle LCD TV pres kabel RGB (Amiga) -----> SCART (LCD TV) do jakehokoliv scartu z uvedenych 4, ovsem nejlepsi bude volba 1., nebo 3. SCARTu, protoze je na ne vyveden signal RGB (o dost lepsi nez kompozit /oddelene barvonosne slozky signalu, stineni, oddelen jas../).
              Pokud telka umi zobrazit format 4:3 pomoci vlozenim pruhu po stranach a jestli ti telka zvladne dobre interpolaci, nemusel by byt obraz spatny i pri tom tvem rozliseni (ktere se mi ale moc nezda ), kazdopadne vyzkousej. A Kdyby naaaahodou umela zobrazeni 1:1, tak taky super.
              Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

              Komentovat


                #82
                Tady je moc hezkej článek o všech těch interlaced a HDTV atd.
                PCTuning.cz – váš průvodce světem informačních technologií.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #83
                  Tak jsem otestoval ten SCART kabel, co mi Solaris modifikoval na srazu a... chová se to naprosto stejně. Bohužel, ale díky.

                  Každopádně mne napadlo ještě zapojit kabel na RF modulátor. Zatím se mi povedlo Amigu naladit na frekvenci 591 MHz, ale obraz nic moc. Nejde to nějak upřesnit, jakou frekvenci by to mělo mít?
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #84
                    modulator je zlo pri te sirce pasma bud rad ze vidis vubec neco.

                    bejva to na CH36, ovsem modulator ma ladeni, takze to bejva vselijak ruzne

                    zkus s nim treba i pohejbat treba se to zlepsi obcas to ma blbej kontakt
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #85
                      Amiga na 19" LCD LG Flatron M1921A-BZ se SCART vstupem






                      4Mpix verze:
                      Volný.cz je český internetový portál nabízející e-mail, aktuální zpravodajství, počasí a další zajímavé služby.

                      Volný.cz je český internetový portál nabízející e-mail, aktuální zpravodajství, počasí a další zajímavé služby.


                      Amiga 500 je pripojena na LCD monitor LG, ktery obsahuje SCART vstup.
                      Obraz se bohuzel chveje. Barvy jsou vyborne a obraz je bez duchu.
                      S reKTorem jsme dnes provedli tento test v jednom renomovanem obchodu. Prodavac byl ochotny a dokonce Amigu znal.
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #86
                        Predseda: Slušný - nemít TV svoji, tak bych o tom asi uvažoval .
                        Chain: Přesto RF to fakt nejde. Nakonec jedu teda na cinch-ích, obraz je nic moc, ale použitelný, pro moje hraní řekl bych plně dostačující. Než něco vymyslím se SCARTem, tak mi to stačí bohatě. Dema na tom vypadají skvěle.
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #87
                          Našel jsem na internetu tento monitor http://www.barbone.cz/?stiid=57401&strsort=FH4MON&str=1&tit=MO%20AVIDAV% 20M1741SB%2017''TFT1280×102450018MS%20SPEAK%20(BLA CK))
                          manuál (str. 17)

                          tvrdí, že zobrazí i 15.6 kHz rozlišení. Měl někdo možnost ho vyzkoušet? S cenou kolem 4000 Kč by byl pro Amigu ideální.

                          Komentovat


                            #88
                            Autorem citovaného textu je pavlor Přejít na původní příspěvek
                            Našel jsem na internetu tento monitor http://www.barbone.cz/?stiid=57401&strsort=FH4MON&str=1&tit=MO%20AVIDAV% 20M1741SB%2017''TFT1280×102450018MS%20SPEAK%20(BLA CK))
                            manuál (str. 17)

                            tvrdí, že zobrazí i 15.6 kHz rozlišení. Měl někdo možnost ho vyzkoušet? S cenou kolem 4000 Kč by byl pro Amigu ideální.
                            Asi nejlíp někde vyzkoušet, protože na straně 19 manuálu se píše:
                            "Frekvence FH:30~79KHz / FV:56~75Hz"
                            a
                            "Všechny informace v
                            tomto manuálu se mohou změnit bez předchozího upozornění"

                            Komentovat


                              #89
                              pavlor: presne tak, jak uvadi turrican, 15khz mody se mysli rezim pripadneho tv tuneru, ktery vsak monitor v zakladni verzi ani neobsahuje..
                              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                              Komentovat


                                #90
                                LCD TV testy

                                S reKTorem jsme provedli dalsi testy, tentokrat tri LCD televizoru s temito vysledky:

                                1. TOSHIBA 20VL64 (20", SCART, 640x480, 700 kontrast,450 svetelnost)
                                - funguje bez problemu, stabilni, brilantni barvy, mirny sum v nekterych odstinech, vertikalni scrolling bez problemu, horizontalni houstne a ridne..
                                Celkove dobre pouzitelna.

                                2. Brimax A20TC (20", SCART, 800x600, 600 kontrast, 450 svetelnost)
                                - nefunguje vubec

                                3. ACER AT2002 (20", SCART, 800x600, 600 kontrast, 450 svetelnost)
                                - nefunguje vubec
                                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X