Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

LCD monitory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    LCD monitory

    Hodne se ted prodavaji LCD VGA monitory, ktere maji navic AV vstup. Zkousel nekdo pres AV vstup Amigu? Chtel bych to jen na hrani. Skoda, ze scandoubler je nesehnatelny za rozumny peniz a na nejake stare shit monitory typu C1084 nebo TV bych si uz nezvykl. Co pouzivate vy?
    I love Amiga

    #2
    1084S
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      1084S-D2

      jinak normalni naka belinea se tu vali a devatenactka sony.

      ja ty lcd nak nemusim
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Ja pouzivam na Amcu SAMSUNG 711MP
        ma kompozit Video vstup, S-Video, SCART a VGA + TV tuner
        Je to taky hybrit

        Linx:
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Boboo
          Ja pouzivam na Amcu SAMSUNG 711MP
          ma kompozit Video vstup, S-Video, SCART a VGA + TV tuner
          za ty prachy to nevypada spatne cece,
          akorat tam nevidim nikde ten scart!
          a to je dost podstatny
          je to skutecne model 711MP?

          Code:
          Panel obsahuje vestavěné stereoreproduktory 2 x 1,5 W a jako vstupy nabízí analogový VGA D-SUB, S-Video, kompozitní video a umožňuje připojit externí anténu.
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Re: LCD monitory

            Autorem citovaného textu je solaris104
            Hodne se ted prodavaji LCD VGA monitory, ktere maji navic AV vstup. Zkousel nekdo pres AV vstup Amigu? Chtel bych to jen na hrani. Skoda, ze scandoubler je nesehnatelny za rozumny peniz a na nejake stare shit monitory typu C1084 nebo TV bych si uz nezvykl. Co pouzivate vy?
            Ako som uz pisal inde, pouzivam externy TV-Tuner, zapojis don hoc co a pripojis hoc aky VGA monitor / LCD.

            Inak rozmyslam, na LCD s TV tunerom, aj ked ako pise Chain, LCD tiez nemam moc v laske

            Len ma zaujima ci Laced bude "skakat" aj na LCD alebo nie, IMHo asi nebude.
            Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
            Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

            Komentovat


              #7
              SCART nie je uvedeny, ale je tam, tiez som vahal, ze ho zoberiem.
              Treba vidiet na vlasne oci, siahnut si niekde v predajni a potom kupit niekde na nete

              Na hry je to uplne super, s tym Workbench-om je to trosku horsie ale da sa.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Boboo
                Na hry je to uplne super, s tym Workbench-om je to trosku horsie ale da sa.
                WB? Nie je kvalitny obraz? Alebo ako?
                Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                Komentovat


                  #9
                  obraz bude dobry třomu verim, akorat ze se treba tech 640x+overscan trefuje spatne do 1280x a tak to muze pusobit divne.

                  esli to jde pres scart zivit treba i dblpalem nebo multiscanem musi to bejt parada kurna, vazne o necem takovem uvazuju. Zatim sem videl same televizky za 10k a scart nikde
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    Obraz je subjektivne prijatelny. Hmm... v kazdom SCART LCD je cipset
                    co prevadza analog na digital a tam vznika skreslenie, kazda farba je
                    realtivna, cize RGB zlozka kolise a vznika sum
                    Dalej pomer pixlov sa prepocitava a vznika blending, cim su pixle vacsie
                    tym je obraz znesitelnejsi. A naopak cim su mensie tym je to viac vidiet.
                    A preto ten Workbench, je taky divny...

                    Este jedna poznamka, treba brat do uvahy, ze TV LCD je nieco ine ako
                    LCD monitor s TV. Kvalita sa neda porovnat! Uz len preto ze TV LCD
                    ma skoro vzdy 640x480
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #11
                      mno prave preto by som ked uz, tak LCD co nemusi nutne roztiahnut obraz na celu plochu, ale pouzit len plochu ktoru potrebuje...
                      Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                      Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                      Komentovat


                        #12
                        Na to by bolo potrebne aby Amiga mala digitalny vystup, co nema.
                        Aj scandoubler, len odchytava signal a digitizuje... a potom pri HAM8 su tie farby strasne
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          aha. hm.
                          Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                          Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                          Komentovat


                            #14
                            koho zajima ham8 to je davno mrtvy
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Tak vyprodany LCD Samsung 711MP vystridal novy model Samsung 741MP. Uvazuji o koupi
                              I love Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X